reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
Wydaje mi się, że nic z tego ale czuje się paskudnie… Jakbym chora była. Czuje się tak gorąca, ze usta mam takie suche i powieki aż mnie pieką… I jestem mega śpiąca … 😣
 
Cześć, małe pytanie...
Czy podczas stymulacji lekami jest sens zażywać jakieś suplementy? Np. Miositigyn GT, skoro wpływa na owulację? A jeśli nawet nie pomoże to czy nie zaszkodzi?
Czy przyjmujecie coś jeszcze? Bo wiesiołek też chyba nie bardzo ma sens przy IUI...? Pozostają witaminy i przede wszystkim kwas foliowy...?
 
Cześć, małe pytanie...
Czy podczas stymulacji lekami jest sens zażywać jakieś suplementy? Np. Miositigyn GT, skoro wpływa na owulację? A jeśli nawet nie pomoże to czy nie zaszkodzi?
Czy przyjmujecie coś jeszcze? Bo wiesiołek też chyba nie bardzo ma sens przy IUI...? Pozostają witaminy i przede wszystkim kwas foliowy...?
Biorę witaminę D, witaminę C, inozytol, Mama DHA Premium Plus i Bicaps B Complex. Ale robiłam badania krwi, żeby wiedzieć ile tej witaminy D i B brać.
 
Czesc dziewczyny,

chcialabym do was dołączyć :)

z narzeczony staramy sie o dziecko niecałe półtora roku, jedyny problem jaki został wykryty to morfologia nasienia, w marcu mieliśmy podchodzić pierwszy raz do inseminacji ale w lutym powtórzyliśmy badanie nasienia i morfologia spadala z 3% do 0% nie wiem czy w takim przypadku zakwalifikujemy sie do inseminacji :(
w poniedziale mam wizyte na ktorej sie wszystkiego dowiem
 
Czesc dziewczyny,

chcialabym do was dołączyć :)

z narzeczony staramy sie o dziecko niecałe półtora roku, jedyny problem jaki został wykryty to morfologia nasienia, w marcu mieliśmy podchodzić pierwszy raz do inseminacji ale w lutym powtórzyliśmy badanie nasienia i morfologia spadala z 3% do 0% nie wiem czy w takim przypadku zakwalifikujemy sie do inseminacji :(
w poniedziale mam wizyte na ktorej sie wszystkiego dowiem
Hej! To trzymam kciuki, żeby jednak było po Waszej myśli 🤞.
 
reklama
Do góry