reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników nasienia

Dołączył(a)
19 Styczeń 2023
Postów
4
Dziewczyny proszę o pomoc…
Czy możecie mi pomóc w interpretacji wyników ? Czy naprawdę jest tak złe jak mi się wydaje..?
 

Załączniki

  • 31BE04DB-8F01-47FE-93D6-5638C2E39AA2_Easy-Resize.com 2.jpg
    31BE04DB-8F01-47FE-93D6-5638C2E39AA2_Easy-Resize.com 2.jpg
    243,5 KB · Wyświetleń: 372
reklama
No dobrze nie jest. My mieliśmy jeszcze gorsze a wyszlismy praktycznie na normę. Dobry androlog na już, usg jader czy nie ma żylaków. Dalej Was poprowadzi. Suplementy dla facetów, tenfertil on, profertil. Ruch, dieta, luźne majtki.
 
Dziękuje za odpowiedz…
Mąż od dziecka uprawia regularnie sport, nie sądziłam, ze wyniki wyjdą tak złe. Mamy po 29 lat i staramy się od roku, przed badanej bardzo się zestresował i miał problem z oddaniem nasienia… czy to mogło mieć wpływ na jego wynik ?
 
Dziękuje za odpowiedz…
Mąż od dziecka uprawia regularnie sport, nie sądziłam, ze wyniki wyjdą tak złe. Mamy po 29 lat i staramy się od roku, przed badanej bardzo się zestresował i miał problem z oddaniem nasienia… czy to mogło mieć wpływ na jego wynik ?
mogło mieć wpływ
 
Dziękuje za odpowiedz…
Mąż od dziecka uprawia regularnie sport, nie sądziłam, ze wyniki wyjdą tak złe. Mamy po 29 lat i staramy się od roku, przed badanej bardzo się zestresował i miał problem z oddaniem nasienia… czy to mogło mieć wpływ na jego wynik ?
Rozważcie też jaki sport. Bo taka harówka na siłowni czy jakiś inny gdzie wychodzi ledwo żywy to nie jest wskazany, bo zabija wolne rodniki. Wskazany jest umiarkowany wysiłek fizyczny.
 
Czesc :) Piszę do Was, ponieważ robiłam porządki w szafce z lekami i posiadam Profertil dla mężczyzn. Lek/suplement dość drogi,ale w naszym przypadku skuteczny. Jeśli któraś z Was byłaby chętna napiszcie :)
 
Podbijam temat :) czy mogłybyście się podzielić doświadczeniami z profertilem? Czy parametry się poprawiły? Jeśli tak to o ile?

Mój mąż kończy opakowanie jak na razie nie udało się zajść w ciążę. Problem to, podobnie jak u @Moniaaa001 - tertazospermia też 99% uszkodzeń główki.

@Moniaaa001 - czy u was coś ruszyło?
 
reklama
Podbijam temat :) czy mogłybyście się podzielić doświadczeniami z profertilem? Czy parametry się poprawiły? Jeśli tak to o ile?

Mój mąż kończy opakowanie jak na razie nie udało się zajść w ciążę. Problem to, podobnie jak u @Moniaaa001 - tertazospermia też 99% uszkodzeń główki.

@Moniaaa001 - czy u was coś ruszyło?
Mąż w lutym był u androloga, nie stwierdzono żylaków, przepisał nucleox, cynk oraz selen. Wdrożyłem dietę + orzechy brazylijskie, sok z pomidorów, olej z czarnuszki. Byliśmy teraz na dwutygodniowym urlopie, niestety wczoraj dostałam @… także czekamy… androlog mówił, żeby na razie się nie martwić, ze jedno badanie nic nie znaczy, w kwietniu będziemy sprawdzać kolejny raz.
 
Do góry