reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymnie po ciąży

reklama
Napisze cos o spirali hormonalnej Mirena. Po urodzeniu Filipa nalozylam se wlasnie Mirene(tzn Gin :)) I juz po miesiacu niemiesiaczkowalam. Niemialam zadnego problemu . Zadnych migren czy czegos tam. Mialam ja miec 5 lat ale po 4 latach zdecydowalismy sie na Jasminke i wyciuagnela mi gin ja wczesniej. Pierwsza miesiaczke dostalam po 3 tyg i po dwoch msc bylam w ciazy.Bez zadnych problemow i takie tam. Teraz tez chce Mirene. Obojetnie co ale narazie to najlepsza metoda antykoncepcji ktora sie sprawdza. Przed Filipem bralam tabletki ale po nich mialam dluuuuugie miesiaczki i czestsze dlatego odstawilam je juz 5 msc. Potem bralam zastrzyk probowalam z plastrami no i przez te probowanie zaszlam w ciaze :) Spirale zakladam za 3 tyg. Moge juz za 2 tyg ale termin mam taki. Bo Mirene mozna juz po 6 tyg jesli niema przeciwwskazan jak np. jakies otwarte blizny jakies zapalenie czy cos takiego. A do tego czasu gomki i mam nadzieje ze sie sprawdzaja. Chociasz... taj jak Efa mysle ze niebylo by zle jagbym znowu miala dzidzie pod serduszkiem. No ale zabespieczamy sie bo wiem ze to byloby niezabardzo fajnie...
 
Muminka.... skoro jesteś doświadczona w Mirenie, powiedz ty mi kochana, bo tam są jakieś niteczki, które ponoć wystają z ujścia szyjki macicy?! Powiedz czy one przeszkadzają ? W sexie ? W stosowaniu tamponów ?
 
Ja z tych co się odważyłam po 4tygodniach. Zastanawiam się tylko czy jeszcze kiedyś dostanę orgazm po porodzie, bo póki co ni widu ni słychu. Już było słodkie napięcie i wszystko się rozchodziło. Może to stres, może strach że za słabo się zabezpieczyłam przed kolejną ciążą, nie wiem, ale to była porażka i się załamała, że już nigdy seks nie przyniesie mi przyjemności:(
Swoją drogą o jakim zabezpieczeniu myślicie?
Do tej pory zawsze stosowałam prezerwatywy, ale teraz to już sama nie wiem czy mogę tylko na niej polegać. Boję się też, że doktorek żadnych hormonów mi nie da ze względu na moje nadciśnienie...
 
Ja z tych co się odważyłam po 4tygodniach. Zastanawiam się tylko czy jeszcze kiedyś dostanę orgazm po porodzie, bo póki co ni widu ni słychu. Już było słodkie napięcie i wszystko się rozchodziło. Może to stres, może strach że za słabo się zabezpieczyłam przed kolejną ciążą, nie wiem, ale to była porażka i się załamała, że już nigdy seks nie przyniesie mi przyjemności:(
Swoją drogą o jakim zabezpieczeniu myślicie?
Do tej pory zawsze stosowałam prezerwatywy, ale teraz to już sama nie wiem czy mogę tylko na niej polegać. Boję się też, że doktorek żadnych hormonów mi nie da ze względu na moje nadciśnienie...


Madlein - przepraszam jeśli naruszę Twoją prywatność jakoś tym pytaniem - ale to znaczy, że pogodziłaś się z tatusiem Wiktorka? Pamiętam, że mówiłaś, że różnie między Wami bywało.
 
ja chyba dokonam jutro gwaltu na moim mezusiu bo przestalam przeciekac i laze juz bez wkladek itp,

MONIMONI- nie wiesz ze najlepszym miejscem na godzenie sie jest lozko???:)))))))))
 
ja chyba dokonam jutro gwaltu na moim mezusiu bo przestalam przeciekac i laze juz bez wkladek itp,

MONIMONI- nie wiesz ze najlepszym miejscem na godzenie sie jest lozko???:)))))))))

:):):) Wiem, chociaż ... na razie mam taką ogromną obawę, że mi się tam coś źle zrośnie i podczas sexu coś się rozerwie, że nawet nie myślę o żadnych igraszkach.
 
polecam się dodatkowo wspoomóc jakimś żelem bo przez stężenie hormonów jakichstam stosunek moze byc bolesny ja chociaz po cc to porównałabym to do pierwszego razu.... potem spróbowaliśmy z żelem i było ok....
 
reklama
Madlein chciałam zapytać o to samo co monimoni... bo pamiętam, że gość był nie bardzo... ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry