reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :)

Marika wspolczuje .,, ja jestem po dwoch nauralnych i jest super na dzien dzisiejszy ... czasem suchciej bo karmienie ale wtedy wystarczy cos na nawilzenie ...
 
reklama
Jest tragicznie ale tylko na poczatku. Te wszystkie blizny bardzo bola. Pozniej jest ok. Ale przez ten poczatek to wszystkiego sie odechciewa.
U mnie tez suchosc. Gin mowil Mucivagin zakladac, ale przy ciaglym wstawaniu do dziecka, do rana juz nic tam nie ma ;)
 
Kochane nie wiedziałam gdzie o to zapytać a nie chciałam tworzyć wątku...


Jak u was z @ po porodzie? Bo ja sama nie wiem co myśleć a do ginekologa jakoś mi nie po drodzę...

Urodziłam w listopadzie... pod koniec stycznia wzięłam zastrzyk anty i na poczatku lutego (może z tydzień po zastrzyku) miałam krwawienie (oj krwotok trwający 2 tygodnie...) od tamtej pory nic... nie brałam więcej zastrzyków, tamten przestał działać i przeszliśmy na gumki. Okresu brak... i teraz nie wiem czy tamto to była @ czy krwawienie po zatrzyku a @ nie mam do dziś? Karmię piersią częściej niż co 3 godziny nawet w nocy.

Jak u was cycowych mam jest z tą @? (bo mamy butelkowe pewnie już całkiem normalnie miesiączkują)
 
Fifka ja co prawda nie brałam żadnych zastrzyków czy innych anty, karmię różnie i nieraz przerwy są dłuższe niż co 3 godziny, a okresu ni hu hu, oby tak było jeszcze jakiś czas;) Podejrzewam, że miałaś krwawienia przez hormony a nie @:)
 
Fifka miałam bardzo podobną sytuację do Ciebie:) Otóż dostałam okres 6 tygodni po porodzie karmiąc wyłącznie piersią. Chyba 4 dni krwawienia no wypisz wymaluj okres. I od tamtej pory już się nie pojawił :) już nawet obawiałam się ... ale na szczęście nie poszłam do giną i mówił że często tak się zdarza. W
 
reklama
Ja miałam 6 tyg połogu gdzie pod koniec już nie krwawiłam, parę dni przerwy i 4 dni plamienia ale zupełnie inaczej niż okres. Do dziś nie wiem czy to @ była. Gin nie potwierdził ani nie zaprzeczył. Od tamtej pory nie mam nic a karmie do 8 tyg laktator a teraz pierś w nocy przerwy różnie 6 lub 7 godzin
 
Do góry