reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Przede wszystkim bardzo ważne jest by znaleźć dobrą klinikę, w której przeprowadzana jest inseminacja domaciczna. Ogólnie bardzo dużo osób zachwalało sobie Olmedical, dodatkowo też tutaj można otrzymać wielkie wsparcie jak i pomoc, więc może jednak to by było dobre rozwiązanie
 
reklama
Jak myślicie czy podanie 22mln plemników w 1 ml z czego 97% w ruchu postępowym to dobry wyniki podczas inseminacji? Nie wiem jaka była morfologia w tej konkretnie partii nasienia. Ale nasze wcześniejsze wyniki to było 0%
 
Hej dziewczyny, za mną pierwsza iui ale bardzo słabe nasienie, podano tylko 1,6ml z ruchem postępowym. Przy jakim nasieniu Wam się udało?
 
Jest ktoś tu jeszcze na tym wątku? :)

Ja czytam wiadomości ale nie za bardzo mogę coś poradzić, u nas skończyło się na jednym iui i już jest z tego człowiek🙃 Ponieważ u nas procedury nie trwały długo i wszystko odbywało się za granicą to mieliśmy nieco inne doświadczenia niż większość osób tutaj, mniej badań, niektóre parametry w ogóle nie były podawane (jak np ilość nasienia przy samym zabiegu).

Myślę, że sporo osób które się tutaj udzielały teraz albo już mają z tego dzieci, albo przy niepowodzeniu przeszły do ivf. Ale pewnie ciągle będą się pojawiać nowe osoby i rozkręcać wątek
 
Ja czytam wiadomości ale nie za bardzo mogę coś poradzić, u nas skończyło się na jednym iui i już jest z tego człowiek🙃 Ponieważ u nas procedury nie trwały długo i wszystko odbywało się za granicą to mieliśmy nieco inne doświadczenia niż większość osób tutaj, mniej badań, niektóre parametry w ogóle nie były podawane (jak np ilość nasienia przy samym zabiegu).

Myślę, że sporo osób które się tutaj udzielały teraz albo już mają z tego dzieci, albo przy niepowodzeniu przeszły do ivf. Ale pewnie ciągle będą się pojawiać nowe osoby i rozkręcać wątek
U nas IUI było tylko sposobem na przeczekanie do IVF... Nie udało się 3x. I też mieszkamy poza PL. Ale jak widać może się powieść!
 
reklama
Ja czytam wiadomości ale nie za bardzo mogę coś poradzić, u nas skończyło się na jednym iui i już jest z tego człowiek🙃 Ponieważ u nas procedury nie trwały długo i wszystko odbywało się za granicą to mieliśmy nieco inne doświadczenia niż większość osób tutaj, mniej badań, niektóre parametry w ogóle nie były podawane (jak np ilość nasienia przy samym zabiegu).

Myślę, że sporo osób które się tutaj udzielały teraz albo już mają z tego dzieci, albo przy niepowodzeniu przeszły do ivf. Ale pewnie ciągle będą się pojawiać nowe osoby i rozkręcać wątek

Ja 27 lat staraliśmy się 3,5 roku naturalnie niestety, teraz jesteśmy przed procedura iui badania i drożność w lutym. Bardzo się boję nie chce się nastawić ale . .. już się nastawiłam że 19 marca zobaczę dwie kreski wtedy kiedy poroniłam pierwsza ciążę.
U nas nasienie dobre u mnie za duże TSH i podejrzenie PCOS. 😶
 
Do góry