reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Misiarw bardzo mi przykro, naprawde, chyba nie ma slow zeby wesprzec czlowieka po takim wydarzeniu...niestety do wczesnych poronien dochodzi bardzo czesto, 30% wczesnych ciaz tak sie konczy :(:( no i niestety bez przyczyny czasami, ale pocieszajace jest to te same kobiety po jednej lub kilklu nieudanych, bolesnych probach w koncu rodza piekne, zdrowe dzieciaczki! wiec glowa do gory i trzeba byc pozytywnej mysli....Trzymam za Ciebie kochana kciuki!

Lapop, 4,5 roku to troche czasu jest, dlaczego tak czesto zmienialas lekarzy? jakie badania robilas? Sorki ze sie tak dopytuje, ale o na prawde szkoda troche tracic czas na zlych lekarzy i staranie naturalne jest tak sie nie udaje. Trzymam kcuiki tym razem!!! Sle usciski!
 
reklama
Misiarw bardzo mi przykro, naprawde, chyba nie ma slow zeby wesprzec czlowieka po takim wydarzeniu...niestety do wczesnych poronien dochodzi bardzo czesto, 30% wczesnych ciaz tak sie konczy :(:( no i niestety bez przyczyny czasami, ale pocieszajace jest to te same kobiety po jednej lub kilklu nieudanych, bolesnych probach w koncu rodza piekne, zdrowe dzieciaczki! wiec glowa do gory i trzeba byc pozytywnej mysli....Trzymam za Ciebie kochana kciuki!

Lapop, 4,5 roku to troche czasu jest, dlaczego tak czesto zmienialas lekarzy? jakie badania robilas? Sorki ze sie tak dopytuje, ale o na prawde szkoda troche tracic czas na zlych lekarzy i staranie naturalne jest tak sie nie udaje. Trzymam kcuiki tym razem!!! Sle usciski!
no bo pierwszy powiedział że zostało tylko in vitro , drugi że działac i działać i samo przyjdzie , trzeci leczył tylko prl a o progestonie zapomniał i czwrta pani ( byłam u niej tylko raz) od razu kazała iśc na |IUI a teraz jest to specjalista od niepłodności:)
 
Ojej Lapop to jakbym widziala swoje przygody ze ginekologami...co krok to przegiecie w druga strona, jak nie olewaja zupelnie problemu to mowia ze jest b zle i tragedyzuja!
 
Ojej Lapop to jakbym widziala swoje przygody ze ginekologami...co krok to przegiecie w druga strona, jak nie olewaja zupelnie problemu to mowia ze jest b zle i tragedyzuja!
naprawdę jest sztuka znaleźć dobrego specjalistę wiesz to IUI już byśmy mieli w kwietniu no ale chcieliśmy spróbować jeszcze naturalni i tak chyba z 3 cykle a obecny ginek się zgadzał bo to jednak nasza wola no ale nie wyszło trudno teraz mam 2 cykle wolen bo najpierw byłam ja na urlopie potem ginek i tak sie złożyło
 
lopop badanie sluzu jest naprawdę proste ale jeśli myślicie o inseminacij to faktycznie nie ma sensu bo omija ona barierę sluzu, wypadałoby jednak sprawdzć przeciwciała i ewentualnie drożność
 
Hej dziewczyny,

Juz od dawna Was podczytuje, ale dopiero teraz zebralam sie na odwage, zeby do Was napisac.
Podobnie jak Wy, rowniez staramy sie o dziecko juz od 2 lat.
W tym miesiacu przystapimy do pierwszej inseminacji na cyklu stymulowanym clomiphenem 50mg. Czy zna ktos z Was ten lek?
Od jutra przez kolejne 5 dni mam go przyjmowac, w poniedzialek zas ide na USG zobaczyc wyniki stymulacji.
Mam nadzieje, ze sie nam juda, pomimo iz wiem, ze pierwszy inseminacja niezbyt czesto konczy sie sukcesem.
Pozdrawiam Was wszystkie
sigpic62719_6.gif
 
lopop badanie sluzu jest naprawdę proste ale jeśli myślicie o inseminacij to faktycznie nie ma sensu bo omija ona barierę sluzu, wypadałoby jednak sprawdzć przeciwciała i ewentualnie drożność
tak drożność była robiona jako pierwsze badanie
Hej dziewczyny,

Juz od dawna Was podczytuje, ale dopiero teraz zebralam sie na odwage, zeby do Was napisac.
Podobnie jak Wy, rowniez staramy sie o dziecko juz od 2 lat.
W tym miesiacu przystapimy do pierwszej inseminacji na cyklu stymulowanym clomiphenem 50mg. Czy zna ktos z Was ten lek?
Od jutra przez kolejne 5 dni mam go przyjmowac, w poniedzialek zas ide na USG zobaczyc wyniki stymulacji.
Mam nadzieje, ze sie nam juda, pomimo iz wiem, ze pierwszy inseminacja niezbyt czesto konczy sie sukcesem.
Pozdrawiam Was wszystkie
sigpic62719_6.gif
&&&&&&&& za pierwszą inseminację
tak clo ja też przyjmuje mimo że mam owu:)
 
reklama
PTANCER- witaj,a powiedz mi co jest przyczyną Waszego kroku???napisze tak,ja tez mam od lutego stymulacje i nic-tyle co ja juz hormonów wzielam...teraz 2 cyklu sie pochrzanily bo @ przyszla po 18 i 23 dniach...teraz jestem na Estrofemie-zestaw hormonów ktory ma mi wyrownac cykl i zeby @ byl dluzszy bo mam gra 2 dni i zeby endo bylo lepsze...
mam juz dwoje dzieci( tez po leczeniu hormonalnym) i zastanawiam sie czy badac męża...
nie wiem poprostu co jest "wskazaniem " do inseminacji??? czy jesli u męża z nasieniem jest OKI a problem lezy we mnie(bo tak jest) to warto probowac inseminacji???

ile bedziesz placila??
 
Do góry