reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Heja :-D
Kasik oj szaaalona :-D na procentach, w wc i z tel w dłoni ;-):-D dzięki za info, że labo na krew działa dłużej, bo pójdę na betę w środę po pracy (o ile w pracy nie będę musiała siedzieć do późna)

Agaawa myślę, że dobrze że z badań nic nie wyszło. Lepiej tak niż miałoby wyjść coś strasznego. U mnie też z badań nic nie wychodzi, jesteśmy niby zdrowi :sorry2:

Genna gratuluje zarodeczków i trzymam kciuki za ich piękny podział &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wczoraj wróciłam z wyjazdu dopiero o godz 22, opóźnienie przez bombę pod Inowrocławiem. A wyjazd był super, o wiele lepszy niż rok temu. Pełno atrakcji i super impreza :-D nawet Michel Jackson i Maryla Rodowicz się stawili ;-)
A i jeszcze zapomniałam napisać że mieliśmy rozdanie oskarów :)
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewuszki:)
Genna superrr!!!:) gratulacje:-) jesteś już na końcu drogi:tak: teraz trzymam kciuki za transfer:):)
O ile dobrze przeczytałam w przyszłym tygodniu jest pare testujących, już się nie mogę doczekać waszej radości, mam nadzieje że będą 2 wielkie krechy!!:)
A ja mam dzisiaj gości na których w ogóle nie mam ochoty wrrrr jestem tak wkur....mój m zaprosił a nawet mi się nie zapytał czy mam ocjotę kogoś gościć.
 
Puk, puk ale tu dzisiaj cichutko :-) Chyba wszystkie korzystacie z ostatnich podrygów lata. Ja też cały dzień na dworze, gazetka, książka, kawka, suuuuuuuuuuuper :-) Niestety zapowiadają od jutra pogorszenie pogody :-(
 
Witam w ten piękny dzień. :-)
Ponieważ ja się na razie zbliżam do 50-tego dnia cyklu i jestem w zawieszeniu, żyję sprawami mojej przyjaciółki. Jutro rano leci na USG owulacji, a w najbliższych dniach na insemkę. Bardzo się cieszę bo już mi się marzy zostać ciocią :-D Poza tym fajnie, że ktoś przetrze szlaki, bo ja w tej samej przychodni będę miała swoją.
 
Kwiatuszku, ale szybko. Super! Dopiero co mieliście kwalifikację, a tu stymulacja w toku. W takim tempie zaraz będziesz w ciąży :-) Ja nie wiem niestety, ale iui robią też w weekendy.
 
reklama
Hej
Kwiaruszku też już przy końcu drogi do maleństwa, ale we wrześniu sypną się nam tutaj ciąże:)
Ja jutro jadę na wizytę, ciekawe czy też jutro będę mieć iui, mam nadzieję tylko że nie będzie za późno. Cykle mam co 31-33 dni, stymulacja od 7 dc a jutro mam 14 dc. Bez stymulacji owulacje miałam tak 17dc.
Yoanna powiedz czym Ty byłaś stymulowana? mi zapisała tylko clo. Powiem Ci że bardzo fajna jest pani Monika, wizyta trwa dosyc szybko, ale to i dobrze bo na poczekalni kolejeczka się szybko posuwa:) O ile pamiętam to pani Monika robiła Ci iui to w którą zaszłaś w ciąże? i powiedz mi jeszcze kiedy miałaś zastrzyk ovitrelle? ile godzin przed iui. Chyba też w ten sam dzień co iui? Tak coś pisałaś.
Byłam już stymulowana, ale nigdy nie miałam takiego śluzu jak teraz, masakra ciągle coś ze mnie leci heheh:):):)
 
Do góry