reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Humorek dobry jak nie mysle :) a o tescie juz mysle bo chcialabym wiedziec ze wzgledu na prace bo jak juz kiedys pisalam firma w ktorej pracowalam upadla i nie wiem czy mam juz cv wysylac :)
 
reklama
Anika bardzo współczuje... pamiętam co ja czułam gdy mój brat miał wypadek... to było straszne... Życzę dużo zdrowia dla Twojego brata, a dla Ciebie i dla Twojej rodziny dużo sił.

Demolka udaliśmy się z M do jednego z najsłynniejszych immunologów w Polsce, do prof Malinowskiego w Łodzi. On z grubej rury zleca wykonanie całego kompletu badań, koszt prawie 3000 zł. Dodatkowo na NFZ robiliśmy kariotypy i mutacje

Gos tak właściwie to sikaniec wychodzi ze 2 dni po terminie spodziewanej @ a na testach jest zapis by wykonywać w terminie spodziewanej @ Chyba nie ma więc sensu testować szybciej
 
Queen, przykro mi, ze sie nie udalo, wszystkie liczylysmy na Wasz cud. Wspaniale, ze to niczego nie przekresla i mimo wszystko, nadal macie szanse zostac wspanialymi rodzicami!! Trzymam za Was kciuki i bede wypatrywac postu o telefonie z osrodka!
Aniko, nie musisz mi odpisywać! Po prostu ciesze sie, ze jesteś. Mialam zle przeczucia, co do Twojej nieobecności:( Bardzo współczuję, ze Ty i Twoja rodzina musiała przechodzić taki koszmar. Najwazniejsze, ze najgorsze za Wami, zycze Wam duzo, dużo zdrowia i spokoju.
 
Anika dużo sił dla Ciebie i Twojej rodziny.

Gos mi 13 dni po iui test nie pokazał nawet cień cienia a beta była 29 wiec spokojnie, najlepiej zrobić 14 dnia i już powinno coś być wiadome. Dużo cierpliwości:)

Ja czekam na mojego zjedzie za kilka dni i się zastanowimy co dalej, może powtórzę znów cały zestaw badań. Myślałam nad inofolikiem. Teraz czekam na @ zawsze miałam 12-14 dnia po iui bez względu na podawany progesteron a teraz nic, tylko ()() strasznie bolą, no nic poczekam sobie.
Lumia a po tych badaniach coś się znalazło co mogło mieć wpływ na niepowodzenia? Bo patrzę tak na Twoje wpisy, że mieliście piękną niespodziankę i nie wiem czy dobrze myślę że całkiem naturalną:))
 
Demolka
u poprzedniego gin zazywalam femoston conti na uregulowanie cykli(16-25dc) i w grudniu niespodzianka:-) jak poszlam na usg to "przemily" Pan doktor powiedzial, ze to cud, ze w ogole zaszlam....ehjhh
Niestety badania nic nie wykazaly.
Jedyne co to z cytologii niby wyszla mi chlamydia. Pisze niby, bo jak juz mnie tem moj gin zaczal wkurzac, to poszlam do innego i on byl zdziwiony, ze na podstawie samej cytologii tak daleko idace wnioski.
Zrobilam posiew i jestem"czysta".
I jedyne co moglo byc przyczyna straty to ta chlamydia...ale tego nie wiem...
A co do staran, to niby wszystko ok, ja jestem stymulowana clo, a moj maz ma mocna armie;-) ostatnio w strzykawce bylo77% dobrej armii. Nawet lekarz stwierdzil, ze podaje super nasienie...
Do ostatniego cyklu staralismy sie naturalnie, teraz byla iui i za ok 2tyg podchodzimy do nastepnej.
Jeszcze w zanadrzu lekarz chce zrobic droznosc jajowodow, ale z uwagi na fakt, ze ciaza byla, zaklada, ze jest ok. Jeszcze wlasnie mnie nurtuje, czy przy stymulacji clo, moj pecherzyk jest dobrej jakosci...

A tak na marginesie czy to prawda, ze przy sprawdzaniu droznosci jajowodow, cykl jest stracony?ostatnio mi to gin powiedzial.. dlatego w tym cyklu jeszcze chcemy raz sprobowac iui....

Gos
Ktory poniedzialek? :-), ktory dzis masz dzien po owulacji?
 
No wlasnie po tym jak mi to powiedzial, to poczytalam trosze i zdania sa podzielone...hmm
Mi chodzi dokladnie o to badanie, co jakis kontrast sie wprowadza;-)hsg czy jakos tak.
 
Lumia, co lekarz to teoria. Ja osobiscie hsg mialam 2x. Zawsze tuz po okresie, tłumaczono mi ze nie wolno robic okolo owulacji bo znieczulenie/kontrast moze zle wplynac na zarodek gdyby doszlo do zaplodnienia;) jedni mowili zeby odczekac do nastepnego cyklu, inni ze mozna juz w tym, ze czesto samo badanie przepycha jajowody i jest duzo ciaz tuz po hsg, i dzieci sa zdrowe. Takze ciezka sprawa. Ja po pierwszym hsg wstrzymalam sie ze staraniami, na wizycie ogledzinowej okazalo sie ze mam wodniaka na jednym jajowodzie. A drugie hsg bylo po usunieciu jajowodu, a teb ktory zostal okazał sie sklejony, wiec staran juz nie bylo, bo tylko ivf zostalo.
 
Lumia w niedziele robilam test ow i wyszly dwie kreski i 23 mialam robiona iui :) jedno jajko juz bylo bardzo duze wiec lekarz stwierdzil ze zaraz powinno peknac :) ja tak zawsze mam ow w 16 dc i to bylo wlasmie w ten poniedzialek :)
 
reklama
Do góry