reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gos
To ja bym sie jeszcze wstrzymala z testowaniem. Odczekalabym min do 10dpo i wtedy ewentualnie, ale bete! A bylas sprawdzac czy i kiedy pekly pecherze? Jestes na naturalnych cyklach?

Niebajka
No dokladnie co lekarz to inna teoria. To tak samo jak ze staraniami po stracie. Moj pirwszy gin powiedzial min 6miesiecy. Drugi do ktorego poszlam, ze od pierwszej@ juz moge...ehhh
 
reklama
Lumia na to niestety nie ma mądrych:/ czasami musimy same decydowac, albo zdac sie na lekarza. Ja po wielu wtopach poprzedniego gina, mysle 10x zanim podejme jakas decyzję i skrupulatnie weryfikuje. Dlatego tez jestem na tym forum:) Dzieki niemu jestem teraz tu, gdzie jestem, a nie w krainie wiecznych obiecanek i wielkiej du...."posladkow";)
Moze jeszcze inne dziewczyny cos Ci rozjasnia:)
Hsg mozna zrobic na Nfz, a sono hsg tylko prywatnie, ale to pewnie juz wiesz; )
 
Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie! jesteście niesamowite!
zeby nieszczęść było mało, to wczoraj się dowiedzielismy o śmierci najelpszego wujka mojego M :((( co za rok!!!!!

Lumia, ja po hsg miałam nie próbować z racji wymienionych przez Niebajkę i tak tez zrobilam. jakoś zbawienne to hsg na mnie nie było, bo Cudu dalej brak, ale wiem, ze niektórym się udaje! widzę, że zabierasz się za kolejną iui - moje kciuki masz!


Niebajko kochana moja! dziękuję Ci. Ty wiesz, że ja za Ciebie, to zawsze?! i mega dzielna jestes :)

Gos, skoro nie sprawdzalaś, czy pęcherzyki pekły, to nie spiesz się:) i zrób betę w odpowiednim momencie ;)

Smerfeta, no niestety, cierpienia naszych bliskich bywają dla nas bardziej traumatyczne niż nasze same. szkoda słów.

Pole, jest nadzieja!!!
 
Anika,
Strasznie mi przykro, rozumiem co przezywasz. Ja na ten rok czekalam jak nigdy wczesniej. 2014 nas nie oszczedzil. Zaczelo sie od poronienia w lutym, potem depresja, smierc dziadka, a na koniec, w grudniu, wypadek mojego meza...
Dziekuje serdecznie za mile slowa!
Trzymajcie sie, tule!

Niebajka
Nie wiedzialam o tym, ze na nfz jest;-) tylko ja chodze prywatnie, za wszystko place...ehhh ale to nie wazne;-) oby tylko zobaczyc II, a pozniej malenstwio tulic i wtedy zadne pieniadze, nie beda wazne...



A ja Dziewczynki czytalam na temat tej droznosci i przez przypadek wpadlam na nowa metode iui, podobno bardziej skuteczna Evie Sie nazywa. Robia to w clinnice w ktorej sie lecze, pierwsze iui robilam gdzie indziej. Czy slyszalyscie o tym?
 
Lumia, czy z Twoim mężem juz wszystko dobrze? rzeczywiście, 2014, Cię nie rozpieszczał. ja tak miałam z 2013, 2014 spokój, a teraz z grubej rury - nieudana iui, info o rozwodzie bliskich mi osób, choroba babci, wypadek brata, śmierć wujka....

co do hsg na nfz - ja leczę się prywatnie, ale hsg, laparoskopię miałam przez swoją lekarkę na nfz w szpitalu robione - może u Ciebie jest taka opcja? dopytaj :)
 
Anika
Tak juz prawie wrocil do pelnej sprawnosci reki.o malo stracil wszystkie palce prawej reki!na szczescie udalo sie uratowAc.

Zobaczymy z ta droznoscia, najpierw jeszcze raz sprobujemy iui. Caly czas bsie zastanawiam nad ta nowa metoda iui Evie. Nie wiem czy to tylko pic na wode czy faktycznie jest bardziej skuteczna.
 
Lumia wlasnie sobie poczytalam o tej nowej metodzie :) jest niezla :) ciekawe jakie to koszty? Ja robilam droznosc metoda sono hsg i jest bezbolesna ale kosztuje 500 zl :( zwykle hsg podobno boli :(
 
Gos
No wlasnie tez jestem ciekawa. We wtorek jestem umowiona do gin wiec przy okazji podpytam co i jak;-)
Zapytam tez o te droznosc. Jakimi metodamui robia. Choc w tej klinice co do niej chodze i w tej dziedzinie maja jakies super nowosci:p nie wiedzac jeszcze co i jak zapytalam o droznosc i powiedziala mi 1000zl.
 
reklama
Do góry