reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Jak dzisiaj sa dwie i jedna ciutke slabsza to dobrze ze jurto przylatujecie :) ja tak mialam w niedziele a w poniedzialek o 20 mialam iui :) a z tym sluzem to sama nie wiem bo nigdy na to nie patrzylam, bo a to bylo przytulanko i ten sluz jest juz u mnie inny :) jutro bedziesz miec iui?
 
reklama
Kredka ale owulacja od dwoch krech nastepuje w ciagi 24-36 godzin :) ja w niedziele rano o 9 mialam dwie krechy ale w poniedzialek jak podchodzilam do iui to jeszcze jajko nie peklo :) glowa do gory :) nie panikuj bedzie dobrze :) pamietaj o swojej dewizie :))
 
No pamietam:-*
A co do tego sluzu to ja nigdy jakos go nie badalam ale wczoraj i dzisiaj to mam go strasznie duuuzo i dzisiaj on jest tak jak go okreslaja jak bialko jaja i sie rozciaga a ze ja na tym sie nie znam to teraz nie wiem co tam mi sie w brzuchu dzieje
 
Kredka NIE PANIKUJ !!! Jutro przylecicie a w srode wszystko sie wyjasni :) ale chyba przy peknietym jajku tez sie podaje nasienie :) mnie strasznie jajniki bola i brzuch mnie boli jakbym miala jakies skurcze :(
 
Gos wiem juz zaczynam panikowac ze znowu sie wszystko przeciagnie... no wlasnie a ile trwa od momentu kiedy jajko sie wydostaje do momentu az peknie
 
Kredka
Tylko spokój Nas uratuje;)
Nie panikuj, nie stresuj się bo to nic dobrego nie da!
Sluz, jak opisujesz, jest płodny. Ale pamiętaj,że taki śluz moze być na parę dni przed Owulacją! A ból, ktory opisujesz może być z nerwów i stresu.
Wiem ,że to nie jest łatwe, ale wrzuć na luz:cool2:

Gos

Mnie po tej IUI też napierdzielały jajniki, szczególnie ten z którego była owulacja. Pierwszy raz tak miałam.

Anika
Jak tam Twój Brat?

Queen
Kochana, czy już coś zaczęliście planować w sprawie adopcji. Zaciskam mocno kciuki i całym serduchem kibicuję Wam, aby wszytko sie powiodło! Jesteście dla mnie niesamowici! &&&&&&&
 
reklama
Lumia wiem.. dzieki
Jak caly czas zachowywalam spokoj tak dzis jakas masakra ( az mnie przed chwila przeczyscilo z nerwow chyba) Ten sluz jest jakis obfitszy bo nigdy na niego nie zwracalam uwagi a od wczoraj caly czas czuje normalnie mokro:-( i dzisiaj sprawdzilam i sie bardzo rozciaga i jak bialko wyglada. Najgorsze ze ladujemy ok 21 wiec nikt mnie o tej godzinie nie przyjmie wiec dopiero sroda rano i caly czas mam takie wrazenie ze braknie mi pare godzin
 
Do góry