reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Anika ja juz chodzilam wczesniej do doktorka ale od razu wybierz sobie konkretnego lekarza bo nie wyobrazam sobie zmieniac lekarzy co wizyte :) anika to juz myslicie o ivf? Ile juz macie iui za soba?
Kasik prosze sie zameldowac po wizycie :))
 
reklama
Gos, ja już jestem po 3 inseminacjach dosyć rozciągniętych w czasie (sporo leków, badan, prob) i chyba raczej nie tędy moja droga po dziecko wiedzie.. podejmiemy 4 probę w przyszłym miesiący, ale robimy ją na zasadzie "odhaczenia" tematu. na początku leczenia lekarka powiedziala 3-4 inseminacje. pewnie, gdyby nie to, że druga przebiegła u mnie z ogromnymi komplikacjami, to pewnie juz bym odpuściła. Zdecydowaliśmy sie jednak na jeszcze jedno podejscie, by na spokojnie móc sobie powiedziec "ok, wykorzystalismy szanse z iui, nie udało się. przechodzimy do etapu następnego". Takie podejście uspakoja mnie i wiem, że dla mojej psychiki będzie najlepsze:)
zatem ostatnie iui przed nami, a potem 'prosta" (bo o okreslonym celu) droga do invitro :)
 
Zuzia, Inis
Ja jestem na clo bo mam pcos i z naturalna owu to u mnie problem. Teraz bede brac 6 cykl.
Pierwszy cykl byl stracony, bo dostalam 2tab i wychodowalam 3 pecherze, starania odpuscilismy. Potem zmniejszylismy dawke do 1 i 4x jeden pecherz urosl, a ostatnio dwa:-)
U mnie clo edno nie uposledza. Roslo pieknie. No moze cos ostatnio wolniej roslo...ale dostalam estrofem (tak na wszelki) i bylo ok.

Dalej bije sie z myslami czy tobic hsg, czy sprobowac ten ostatni raz i wtedy zrobie przerwa od clo.....ehhh mam metlik...choc moj m chce jeszcze sprobowac...
 
Juz po wizycie, weekend w domu, w poniedzialek kolejna wizyta i cc 1/2 kwietnia. Na dzien dobry doktorek chcial mi robic cc 8/9 kwietnia ale mu to wyperswadowalam, ze nie dotrwam bo czuje, ze to za dlugo i sie zlitowal ;) Junior z pierwszych pomiarow wazyl 4 kg, z drugich 3,85 kg wiec tez sporo. Szyjka dluga i zamknieta, nic nie wskazuje na to, zeby wczesniej zaczelo sie cos dziac. Nie chcialabym udowodnic doktorkowi, ze mam racje ale ja czarno widze dotrwac do poniedzialku ;)
 
Anika u mnie wszystkie daty sie ze soba skladaja wiec bardziej prawdopodobny jest 2 kwietnia. Tego dnia kilkanascie lat temu otworzylam kwiaciarnie, tego dnia kilka lat temu urodzil sie moj pies, zmarl moj chrzestny i papiez.
 
Czesc dziewczyny jutro prawdopodobnie bedzie inseminacja. Dzisiaj pecherzyk mial 20mm ale nie mialam zadnych objaw owu wiec zobaczymy co bedzie do rana.
Kasik to super ze juz wiesz kiedy:-*
 
reklama
Kasik no wlasnie tu mam pewne obawy i moj lekarz jutro nie ma dyzuru tylko w niedziele wiec jak co to inny lekarz jutro bedzie to robil. Poza tym nie mam ani klocia w jajniku ani sluzu owu wiec jakos dziwnie tym razem. I znowu mam jajko w prawym jajniku:-)
 
Do góry