reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Strawbelko mam wynik ana
Napisane wykryto przeciwciała przeciwjadrowe
Miano 1:160
Typ święcenia homogenno-plamisty

Ale wszystkie wymienione ppzniej skrótami antygeny są ujemne

Na dole napisano antygen docelowy nieznany
Powinnam się martwić? Bo generalnie znalazłam w internecie informacje ze o tak niskim minie zalicza się w zasadzie do prawidłowych
 
reklama
Pyreczko spytam zaraz u nas na watku, bo w sumie nie wiem, bo jakies miano Ci wyszlo, a mi nic nie wyszlo. U nas dziewczyny maja duza wiedze z tymi ana, wiec jak odpowiedza, to tu zaraz skopiuje.
 
Beti bo ja mysle o encortonie. Odrazu mowie, ze nie znam Twojej historii, wiec nie wiem czy Ci potrzebny.
Dziewczyny biora tez acard i heparyne w brzuch na lepsze ukrwienie, ale tez nie wiem czy Ci to potrzebne, bo nie znam historii.
W sumie pisalas maila do lekarza, a on powiedzial ze jest dobrze.
Nie wiem Beti, ja bym ryzykowala jak dziewczyny na zelaznym zestawie.
Nie wiem, moze niepotrzebnie sie odzywam i niepotrzebnie Cie teraz zastresuje i dziewczyny mnie teraz zjada, trudno, najwyzej uciekne od Was.
Moze niech dziewczyny sie wypowiedza, bo ja nie znam sie na iui i moze to normalne ze beta tak przyrasta.
Na pocieszenie Ci powiem ze mi beta pieknie rosla i w 7 tyg ciaza sie zakonczyla, mojej siostrze beta slabo rosla i ma sliczna coreczke, wiec reguly nie ma.
 
Dokupiłam dzisiaj acard,w srode ma wizyte mam nadziej€ ze dotrwam i wtedy niech lekarz.daje zestaw lekow :)
 
Beti ja tez mysle ze trzeba sie lekami obstawic! Jak przyjdzie moja pora to Wy mi to wszystko napiszecie a ja to wymusze od lekarza:-D
 
Ja tu poprę Strawbelkę.
Z tego co pamiętam, to Beti miała biochemiczne ciąże. Dlatego Beti może faktycznie podpytaj na wizycie o te leki - szczególnie encorton. A do wizyty luzzzzz:) leżakuj, myśl pozytywnie i relax;)

Pyreczko,
Ja miałam miano 1:1280, więc dużo większe. Te Twoje jest jakby " marginesem". Niektóre z dziewczyn dla spokoju przy takim ana brały encorton.
 
reklama
Lumio tak właśnie wyczytałam że może być traktowane jako norma, ale dużo zależy od lekarza. Zabiorę wynik na spotkanie z moim profesorkiem :D
 
Do góry