reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Kredka potomek juz pewnie zrobiony wiec zycze by dni do wysokiej bety minely jak najszybciej :)

Kejta Twoja "ciaza adopcyjna" moze bedzie trwala troszke dluzej ale jak czytam Twoje posty jestem przekonana, ze stworzycie cudowna, kochajaca sie rodzine. A jak wyluzowanie pozwoli zaliczyc naturalsa rodzina szybciej sie powiekszy ;)
 
Kredka, ja też ściskam &&&&, najmocniej jak potrafię. Czekamy na wieści:-)

U mnie piąty dzień po IUI i chyba czas zaczyna mi wkońcu lecieć szybciej. Dziś obudziłam się z takim nieokreślonym ściskiem koło jajników, ale ja wiem że to nic nie znaczy, ot tak poprostu;-) Zastanawiam się tylko, bo nie mam śluzu od czasu IUI i nie wiem czy to normalne? Nie chcę dzwonić do dr z taką glupotką, bo myślę, że moje forumowe koleżanki napewno coś podpowiedzą w tej sprawie.

Kasik, za Ciebie też &&&&
 
Zuzik sluz to indywidualna sprawa, nie ma reguly, jedne maja tzw plodny przed owu, drugie w trakcie a jeszcze inne w ogole. Kazdy cykl tez moze byc inny wiec fakt, ze zawsze mialas w trakcie a teraz nie tez o niczym nie swiadczy. Jezeli skurcze byly jednorazowe to mozesz je zbagatelizowac ale jezeli sie powtorza to wez nospe, zeby organizm nie pozbyl sie zarodka.
 
kredka powodzenia!!!!!!!!! zuzik u mnie też nie było śluzu,ale za to teraz mam go dużo :) Ja dwa dni przed zrobieniem pierwszej bety po iui miałam boleści brzucha ale inne niż na miesiączkę,takie uczucie pełności z ciągnięciem brzucha w dół :( w dniu zrobienia bety bardzo obficie plamiłam czystą żywą krwią :szok: przez dwa dni,ale beta wyszła 140 i rosła :-) Tobie także życzę wysokiej bety :-)
 
Beti to nie takie proste ;) czuje sie jak tykajaca bomba zegarowa. Od kilku dni wieczorami boli mnie kregoslup, dzisiaj w nocy obudzil mnie taki krzyzowy bol, myslalam, ze sie zaczyna porod. Teraz musze dotrwac do poniedzialkowej wizyty, ciagle wyznaczam sobie daty :) A Ty jak sie czujesz?
 
Teraz już nic mnie nie ściska ani nie boli, mam tylko taki wydęty brzuch, jakby napompowany:-D I zaczynam żreć jak to zwykle w drugiej połowie cyklu. Zawsze tak mam przed @... Hm...

Jakby mnie coś zaczęło boleć wezmę nospę, tak jak radzisz Kasik36 ;-)
 
No kochane teraz moge juz na spokojnie poodpisywac bo wrocilismy juz do domu:-)
Jajeczko ma 21mm dzisiaj i pani doktor ( mojego lekarza dzis nie ma) bardzo fajna babka i nawet nie zaluje ze mojego doktorka nie bylo:-) powiedziala ze juz nie ma co czekac bo jutro bedzie za pozno. Wszystko bylo super, juz od samego poczatku jak znowu wziernik polamalam:-D zaczelismy sie wszyscy smiac i w sumie to przez caly czas i jak lezalam juz po 15min byla taka super atmosfera i az sie balam ze mi wyplynie wszystko od smiechu:-) samo podanie nasienia bez problemow tylko raz poczulam lekkie uklocie. Ogolnie bardzo pozytywnie i strasznie bylismy zadowoleni i szczesliwi ze w koncu doszlo do naszej pierwszej inseminacji. Reakcja mojego m na to wszystko suuuper i on w pelni akceptuje naszego dawce i jest do tego w 10000% przekonany:-) balam sie ze moze mu bedzie przykro ale wrecz przeciwnie:-)
Wieczorem pani doktor zalecila przytulanko ( mimo ze moj sie smial ze ze slepakami hehe) po to by pobudzic wszystko w srodku ze tak jest lepiej.
No i najwazniejsze tak jak powiedzialam NIE PALE wiec trzymajcie i za to kciuki:-*
 
reklama
Kredka, To teraz czekamy na przyrastającą betę;-)
Nam po IUI pielęgniarka tez powiedziała, że jak tylko wrócimy, to mamy "poprawić" po doktorze:-D
 
Do góry