reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Witam Was dziewczyny. Ja mam pytanie odnośnie suplementów diety przypisywanych przez ginekologów przy stwierdzonym pcos. Otóż dużo ostatnio o tym czytam, ponieważ koleżanka moja bliska dostała od swojego gina Inofem. Zdania widzę są różne i dlatego chciałam was zapytać czy go stosujecie od jak dawna i czy faktycznie są efekty? Wiem ze da się zajść w ciąże przy pco ale jak bardzo można skrócić czas oczekiwania na dzidzię biorąc takie suplementy? Chciałabym ją jakoś wesprzeć a moja wiedza jest znikoma.
 
reklama
Aelreda chyba nie ma konkretnej odpowiedzi na takie pytanie. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, aczkolwiek słyszałam że Inofem faktycznie pomaga w zajściu w ciążę. hmm jest to suplement diety zawierający kwas foliowy niezbędny podczas starań o dziecko a także mio-inozytol czy jakoś takktóry reguluje aktywność enzymów oraz neuroprzekaźników, a to ważne jest dla układu nerwowego. Skoro lekarze to przypisują tzn że chyba w jakiś sposób ma to pomóc. Ja osobiście staram się o dzidzię już piąty miesiąc ale u mnie z czym innym jest problem.
 
ja z mężem rozpoczęłam starania jakoś od czerwca ale wtedy to były luźne starania bo myślałam, że od razu pojawi się fasolek, ale nie wychodziło więc od miesiąca biorę zioła na uregulowanie hormonów i na owulację Regularne cykle, póki co widzę delikatną poprawę w cyklu więc liczę że nie długo ktoś się pojawi w moim brzuchu
 
my już 4 cykl i jestem juz zła... :crazy: niby wyniki ok a dzidzi nie ma... aż sobie kupiłam te zioła na owulacje Regularne Cykle co Ty i pije teraz, bo po prostu czuję, ze muszę coś zrobić - ilez można czekać :(
 
no własnie zdecydowałam się juz na taka kuracje pełną z baby mama med - i nawet te zioła Relaks i Przyjemność na libido piję :p i nawet coś sie ruszyło, ale ja to bym już chciała :(
 
Hej dziewczyny :) ja się z narzeczonym staram od czerwca, a od wrześnie piję zioła Regularne Cykle, bo wyszło że mam lekkie zaburzenia hormonalne, do tego tez biorę Femibion
 
reklama
Witam Was dziewczyny. Ja mam pytanie odnośnie suplementów diety przypisywanych przez ginekologów przy stwierdzonym pcos. Otóż dużo ostatnio o tym czytam, ponieważ koleżanka moja bliska dostała od swojego gina Inofem. Zdania widzę są różne i dlatego chciałam was zapytać czy go stosujecie od jak dawna i czy faktycznie są efekty? Wiem ze da się zajść w ciąże przy pco ale jak bardzo można skrócić czas oczekiwania na dzidzię biorąc takie suplementy? Chciałabym ją jakoś wesprzeć a moja wiedza jest znikoma.


Lek jak lek, wiadomo, że cudów od razu nie zdziała bo trzeba go regularnie stosować, ale z tego co widzę opinie są dobre. Podobno jest tańszy od Infolicu stosowanego zamiennie no i też sporo osób pisało,że fajnie wyregulował im gospodarkę hormonalną, ja sama nie brałam ale czytałam trochę o nim w internecie i też jestem ciekawa jak działa
 
Do góry