reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

reklama
Hej Kochane ostatnio bardzo malo pisuje  na BB ale czesto Was czytam i mocno kibicuje . No wiec ja tez powinnam urodzic moja Kruszynke 4 wrzesnia ale niestety.........Od 6 miesiecy staram sie znowu o bycie mama( chociaz z roznym nasileniem) niby jestem optymistka i mam nadzieje ze tym razem sie uda, ale przychodza trudne chwile szczegolnie wlasnie teraz ze  zaczyna mi jej brakowac. Wlasnie mam koncowke @ i za 2 dni zaczynam wszystko od poczatku........i az do skutku.Pozdrawiam Aga.
 
nasze starania trwaly dokladnie 1 cykl ... nasz skarbeniek mial sie urodzic 8 lutego ...niestety tak nie bylo ... teraz kolejne starania rozpoczynamy w listopadzie , a jak dlugo beda trwaly ??? mam nadzieje ze szybciotko :) ...

Ines bardzo mi przykro ... buziaczki  :-*
 
Oj witaj kochanie!!!:) wkoncu cie tu widze!! ciesze sie bardzo!! jak widzisz u nas nadal oki! oj i za tydzien cos ci przesle!! :):):) bo to wkoncu bedzie juz 8 tc !!! :):)
 
agi25 pisze:
Hej Kochane ostatnio bardzo malo pisuje  na BB ale czesto Was czytam i mocno kibicuje . No wiec ja tez powinnam urodzic moja Kruszynke 4 wrzesnia ale niestety.........Od 6 miesiecy staram sie znowu o bycie mama( chociaz z roznym nasileniem) niby jestem optymistka i mam nadzieje ze tym razem sie uda, ale przychodza trudne chwile szczegolnie wlasnie teraz ze  zaczyna mi jej brakowac. Wlasnie mam koncowke @ i za 2 dni zaczynam wszystko od poczatku........i az do skutku.Pozdrawiam Aga.

Agi25 bardzo Ci dziękuję za linka nt. naturalnego planowania rodziny - mierzę i na razie nic z tego nie kumam :) ale to dopiero pierwszy cykl. Trzymam kciuki za owocne jesienne przytulanka.
 
reklama
Do góry