reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną styczniowe dzieciaczki ....

Poleńka:
13 tydzień

5750g i 67cm obwód główki i klaty po 40cm:szok:

mały klocuś


Staś - 06.01.2010
masa urodzeniowa: 3400 ( 54 cm)
spadek w 2 dobie ( w dniu wypisu) : 3110
waga miesięcznego Stasia - 4650
waga w połowie lutego (5 tyg i 2 dni) : ok. 4800 g
waga u pediatry - 22.02.2010 - 5070 g
waga w dniu dzisiejszym (2 miesiące i 2 tygodnie) - 6050 g (62 cm)


W pierwszych 2 dobach karmiony butelką i sztucznym mlekiem, potem karmiony piersią: przez 3 tyg przez kapturki a teraz już prawie 2 miesiące prosto z cyca.
;-)

Kurcze, my w 6 tygodniu 65 cm :szok: chyba jednak zacznę kupować już 74cm, tak na wszelki wypadek... :-D
 
reklama
mój Johny też rośnie jak na drożdżach:p 5300!przy takim "ciężarku" to n a p r a w d ę dziwne że mieśnie mi się nie robią a waga nie spada:D
obwód główki 37,5cm, małe to moje dziecko, w klacie 37, hihi na Pudzianka nie wygląda:D
 
Ostatnia edycja:
Mojego dziś ważyłam i ma 7200g (2 miesiące 5 dni) :zawstydzona/y:
70cm długości ,w klatce 44cm, obwód główki 41cm
 
Moja maleńka waży 7000g i wchodzi jeszcze w rozmiar 74:szok: Widzę że lasia dla Dominka rośnie:-D
 
Morka jeszcze to ile teraz ma długości ? już się większy rozmiar szykuje ?

mój ciuszki 68 ma za małe i muszę jutro jechać nakupić mu coś bo ledwo się we wszystko wciska :sorry2:

a Dominik teraz waży 200g mniej niż Emilka na pół roczku :szok: a ona urodziła się 700g mniejsza
 
Ostatnia edycja:
kurcze,dziewczyny...byłam dzisiaj na szczepieniu z małą...i jest rzeczywiście mała w porównaniu z Waszymi pociechami...
waga urodzeniowa: 3420g dł.51cm
waga w 1 miesiącu: 4000g
waga w 6 tygodniu: 4470g dł.54,6cm
waga w 9 tygodniu: 4570g dł.57,5
waga w 3miesiącu: 5100g dł.59cm

mam nadzieję,że nie głodzę swojego dziecka...bo w "słaby" czy "mało tłusty" pokarm nie wierzę !!!:no:
 
Anetrix mała jest ok. Wiesz przecież, boś mądra babka jest, że na wagę ma wpływ wiele rzeczy, a Twoja księżniczka od teraz o siebie dba, bo na figurze jej zależny:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-)
 
reklama
ale sie ciesze...dzis wazylam mala przy okazji szczepienia i w ciagu 19 dni przybrala 560g :) w koncu ruszylo! i chociaz nadal jest kruszynka bo ma 3.8kg to juz je i przybiera jak trzeba...teraz bedzie gonic wasze maluchy :) Kamien z serca mi spadl.
 
Do góry