reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

Z tą zgagą to niewesoło... Mi pomagają migdały. Jem je całymi garściami.... Poza tym chrupię inne orzechy, pestki słonecznika i dyni. A do tego Gelatum Aluminii Phosphorici. Pomaga... Do następnej zgagi:)
 
reklama
Witam...ja nie lubie migdałów, ale zato pijm litrami mleko:).Zgaga męczy mnie codziennie i w ostatnich dniach az nie moge wytrzymać.Może i to głupie ale lekow nie biore chyba że lekarz "karze".
 
A wiecie co mi powiedział lekarz przy ostatniej wizycie?? Że teraz już można brać wszystkie lekarstwa i krzywdy się dzidzi nie zrobi bo już wszystko jest wyksztalcone a teraz tylko rośnie :szok:. Bynajmniej nie zamierzam brać niczego !!! No chyba ze będę musiala - ale póki co omijam leki długim łukiem a wszelkie przeziębienia ciepłym łózeczkiem załatwiałam .
ALe zdziwił mnie tym bardzo. Ogólnie rafiam na jakichś dziwnych lekarzy - a prowadzę ciążę u dwóch. Drugi z kolei powiedział że winko po stresie to najlepsze lekarstwo... ręce mi opadają. I kogo tu słuchać?? Wszedzie trąbią jakie to szkodliwe a tu proszę :baffled:
Mnie też zgaga łapie ale naszczęście póki co chwilowo i puszcza. Oby to nie był przedsmak...:baffled:czegoś gorszego co ma nadejść.
 
ja potwierdzamm i polecam migdały migdały migdały i mleczko ja piłam codziennie kakao a wieczorem usypiałam jak dziecko po takim ciepłym slodkim mleczku
 
Hej, powiem wam ze mleko faktycznie pomaga ale muszę z nim spać:-) bez kartonika kolo łózka sie nie obejdzie:-D a co do reni to przestało działać:-( a zbyt dużo brać nie chce;-), jeszcze migdały muszę wyprobować. dzięki za pomoc!!!
 
mnie właśnie ta wątpliwa przyjemność zaczęła odwiedzać i wyczytałam,oprócz tego co już napisałyście,że trzeba mieć dodatkową poduchę pod głowę (żeby głowa była wyżej niż żołądek bo wtedy cofająca się treść nie będzie taka dokuczliwa),pić niegazowaną wodę mineralną,jeść często a mało i dobrze przeżuwać, dobrze też podobno robi herbatka z kminku tzn. 2 łyżki kminku zalane pół szklanki wrzątku i powinno pomóc. No i rennie albo inny lek na zgagę dla ciężarówek
 
reklama
Do góry