reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Gartulacje dla grudniaczków za postępy :)

Alek już sam stoi. Potrafi się podnieść z kucania do stania. Tańczy sobie przy muzyce bez trzymania. Chodzi za rączkę. Samodzielnie jeszcze się boi robić kroczki. Chodzi przy pchaczu i jeździku. Lubi baaardzo jak go wożę na jeździku robiąc brum brum :)

Pije wyłącznie z butelki ze smoczkiem, wszystkie inne wynalazki są ble :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifi tak jak brat sam stac nie chce ;-) Dla mnie szokiem było jak zobaczyłam core kuzynki, która sama stała hahahahah. Lolo sie puscil i pobiegł ;-)
Gratki dla Alka :-)
 
Oli 3 tyg temu od moich teściów (przy okazji urodzin Matiego) dostała taką oto żabę Żaba Kumka (polskie głosy) SMILY PLAY | Gdynia (1828942395) - Aukcje internetowe Allegro w sumie bardzo niepozorna i z pewnością sama bym jej nie kupiła. Tym czasem moja córcia żabę pokochała. DOSŁOWNIE. Uwielbia ją.
Ostatnio nawet zaczęła ja nazywać "aba" i dzisiaj patrzę, a ona ją bierze w te swoje małe rączki i przytula i tak sobie ją tuli i sie przy tym buja.
udalo mi się strzelić fotę
DSC01039.jpg
 

Załączniki

  • DSC01042.jpg
    DSC01042.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
u nas z butelka to samo... tylko butla i nic wiecej.

Miki ma swojego przytulaka, z którym śpi, tuli się i chce miec go zawsze w pobliżu - dodatkowa rzecz do samolotu no ale niech mu będzie :/

jak jest sam w pokoju to krzyczy "mama", jak już do niego przyjde to wola "tata". cwaniak! :)
 
Ha SUKCES cała nocka w łóżeczku, karmienie 3 razy i lądował u siebie :-) Rano jak poszłam po chleb to wracam a on sobie stoi w ciemnym pokoju i gada ( światło tylko w kuchni )
 
a my wczoraj bylysmy na kontroli 9-11 miesiecznej, byly jeszcze tradycyjnie Nora i Anna ktore sa z tego samego dnia :) roznica jest ogromna pomiedzy dziewczynkami :O:O:O Anna to kluseczka ale nizsza od Arlenki, natomiast Nora ma 67cm i 7,5kg. Arlenka ma 8650 iii 75 cm :O:O:O chuda i wysoka, Arlena najbardziej rozgadana, Nora umie klaskac w raczki i ciagle sie cieszy natomiat lezy na brzuchu(nie lubi bo zaraz wrzeszczy) i macha nogami :O:O:O niewiem czy sie przewraca na boki ale nie porusza sie :O:O Anna natomiast usiluje czworaczkowac i sama staje, Arlenka pelza i usiluje stac na czworaczka, Anna pelzala podobnie jak Arlena tylko odwrotna nozke uzywala i teraz czworakujac tez troszke nie uzywa, tez miala nierowne faldki ale wczesniej to wyszlo wiec troche mnie to podnioslo na duchu, ogolnie obie dziewczynki szalaly na podlodze rywalizujac o zabawki, bawiac sie swoimi raczkami i wydzierajac sobie smoczki hehehe Arlena byla zachwycona bo w koncu ktos w jej wieku, Nora niestety zostala wykluczona bo hmm nic nie robi, ja bym dostala krecka jakby Arlena tak nic nie robila, bylam zaskoczona, 3 dziewczynki, ten sami wiek dokladnie a taka roznica:O:OO My w piatek idziemy do fizjoterapeutki na wizyte, wczoraj ogladala Arlenke i na szczescie nie ma roznicy w dlugosci nozek, kosci od biodra do kolanka, i dalej sa rowne, Pani jak zobaczyla mnie byla w szoku(taa uwielbiam szokowac) i przejela sie bardzo wiec w piatek mam nadzieje pocwiczymy i sie czegos nauczymy.
 
moje dziecko nauczyło się w końcu pokazywać, że czegoś nie ma :-) ach jak on słodko te swoje łapki rozkłada hehe

jutro idziemy na bilans na 9 miesięcy - sama jestem ciekawa ile ten mój okruszek waży bo mam wrażenie, że od czasu jak biega jak szalony to niewiele przybrał. tylko teraz to on chyba im z tej wagi ucieknie :-D
 
reklama
Do góry