reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

No ja tak chyba tak w sam raz: na plusie 3,5. Jedyne co wczoraj koleżanka zauważyła, że trochę w nogi mi poszło i chyba ma racje. Jestem na moje nieszczęście typem, który ma szeroką pupę, biodra, spore nogi a od brzuszka w górę jestem dość szczupłą, wąskie ramiona, ręce.
 
reklama
ja 3kg na plusie :-) tyle ze nie jem slodyczy bo mam po nich zgage i jakos mi nie wchodza za to mandarynki pochlaniam tonami ;-)
 
Przed ciążą ważyłam 77kg,zaznaczam że jestem wysoka ,po szpitalu na początku ciązy schudłam z 3kg -stres,potem przybrałam jakieś 4 kg ,po ostatniej wizycie w poniedziałek waga to 82 kg.Brzuch duży i piersi a reszta bez zmian.Mam nadzieje że wiecej niż jeszcze 5kg nie przytyje do końca ciąży.:tak:
 
wczoraj wieczorem się ważyłam (zawsze w piątki przed snem wkraczam na wagę) i ważę 54,2 kg, czyli w ciągu ostatniego tygodnia + 0,5 kg :) wreszcie jakiś progres!
 
ja tak do 16t.c. miałam +1,5kg ok, a teraz tempo tycia jest zastraszające. Mam niestety czym sie martwić bo już 5kg od początku ciąży a i tak miałam przed ciążą nadwagę wiec wiem że powinnam przytyć minimalnie. Niestety też nie jem specjalnie więcej ale troche nadrabiam słodyczami. Chyba musze je ograniczyć...Taka nie mądra refleksja dziś naszła z rana, jak sie zważyłam oczywiście:-)
 
Moja waga z dzisiaj 64 kg czyli +5. Chyba w normie, ale rozkręciłam się z jedzeniem ostatnio, dużo, tłusto, kalorycznie więc... waga poleci do przodu baaardziej niż powinna. Matko, byle nie tyle co poprzednio... prawie 20 kg:szok:
 
reklama
Do góry