reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
Wlasnie jestem na etapie pozbywania sie okraglosci po ciazy.... Jak narazie zgubilam 5kg w 2tygodnie , wyeliminowalam z mojej diety nabial, make, I cukier
 
Tak też właśnie wydaje mi się, że terapia fenotypowa dopasowana jest stricte do twojego organizmu co może dać najlepszy efekt. Myślisz o zapisaniu się na takową ?
 
Dla mnie osobiśćie najważniejszy jest zdrowy rozsądek !! Osoby go nie mające brną w tabletki i to co wyczytają w reklamówkach i bilbordach :)
Zmniejszyć wagę jest tak prosto ! no ale niektórzy muszą używać środków kosmicznych :) i diet cud i psychologów :) chory jest ten świat ,może inaczej nie chory a ściągający $$$ od słabszych jednostek :)
 
Dla mnie osobiśćie najważniejszy jest zdrowy rozsądek !! Osoby go nie mające brną w tabletki i to co wyczytają w reklamówkach i bilbordach :)
Zmniejszyć wagę jest tak prosto ! no ale niektórzy muszą używać środków kosmicznych :) i diet cud i psychologów :) chory jest ten świat ,może inaczej nie chory a ściągający $$$ od słabszych jednostek :)

tez nie wierze w zadne tabletki , cudowne diety , terapie i itp
wystarczy zmienić styl życia na zdrowszy i to pokochać . Ja mam gdzieś kalorie, jem zdrowo, ćwiczę, schudłam i trzymam formę.

a do tego polecam wegetarianizm dla zdrowia i ćwiczenia interwałowe na spalanie tłuszczyku :-D
 
Przy diecie dopasowanej do kodu metabolicznego nie trzeba mieć silnej woli, bo odżywiasz się bez głodowania i chudniesz :)
Ludzie nie maja pojecia o tym ze sa pewne skladniki zywieniowe ktore po prostu nie sa tolerowane przez organizm. O tym swiadczy wlasnie ponizsza wypowiedz.

tez nie wierze w zadne tabletki , cudowne diety , terapie i itp
wystarczy zmienić styl życia na zdrowszy i to pokochać . Ja mam gdzieś kalorie, jem zdrowo, ćwiczę, schudłam i trzymam formę.

Nie chodzi o nie wiadomo jakie terapie i stosowanie diet do konca zycia tylko o znalezienie skladnikow ktore zle na nas dzialaja.
 
mi sie wydaje ze robicie reklamę bardzo drogiej terapii a to takie troche pójście na łatwiznę.

samemu tez można popróbować odstawić np mleko, pszenice czy jakieś inne alergeny itp na jakiś czas i obserwować reakcje. Kierować sie intuicją, wsłuchać w swój organizm. Ewentualnie skorzystać z zaleceń diety opartej o grupę krwi, która także sie sprawdza jesli chodzi o eliminacje składników które szkodzą . u mnie sie sprawdziło. Jak widać jakieś pojecie o tym mam . Ważne jest tez odpowiednie łączenie produktów, bo jak sie odpowiednio łączy to lepiej sie trawi i więcej składników odżywczych wchłania (dieta dr Haya) Do tego ruch, zdrowe odżywianie. Żadna chwilowa ,niezdrowa dieta redukcyjna czy suplementy nie przyniosą efektu jak człowiek nie zmieni starych nawyków i nie zacznie sie ruszać. Mozna ewentualnie wspomagać sie własnie elementami diety dr Haya (niełączenia) czy diety wg grupy krwi, ale tylko zdrowy tryb życia może dać długotrwale efekty. Nie oszukujmy sie, nie idźmy na łatwiznę.
Ta wasza terapia tez może tylko wspomagać odchudzanie ale człowiek sam musi sie wziąć w garść i zmienić swoje życie żeby zdrowo schudnąć.

pozdrawiam
życzę wszystkim siły i motywacji do zrzucenia wagi :-D
 
mi sie wydaje ze robicie reklamę bardzo drogiej terapii a to takie troche pójście na łatwiznę.
[...]
Ta wasza terapia tez może tylko wspomagać odchudzanie ale człowiek sam musi sie wziąć w garść i zmienić swoje życie żeby zdrowo schudnąć.
[...]
życzę wszystkim siły i motywacji do zrzucenia wagi :-D


Nie jest to moja terapia. Ja o niej usłyszałam od koleżanki która się zdecydowała z niej skorzystać. Owszem włożyła w to kasę, ale przynajmniej ma efekt listę produktów których nie należy spożywać. Możesz to uważać za pójście na łatwiznę, ale po to nam się technologia i medycyna rozwija żeby było łatwiej nie trudniej. Fakt, szkoda, że nie jest to ogólno-dostępne, ale na to nic nie poradzimy-póki co...

Kwestia takiej terapii to nie tylko odchudzenie. Poczytałam sobie trochę i dla mnie najbardziej przekonujące było to że pomaga w leczeniu chorób np. łuszczycy, również w zmniejszaniu dawek leków i to w ogóle jest coś!
 
reklama
Do góry