reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

błagam dajcie jakis sposób na wykopywanie sie dzieci z kołdry w czasie snu, przecież moja to by w ogóle kołdry miec nie musiała bo jej nie potrzebna:baffled:a ja budze sie po kilka razy w nocy żeby ja przykryć:angry:
śpiworek:tak:
a jak nie da rady to ją cieplej ubierz do spania, Alka się przyzwyczaiła w końu o kołdry i teraz śpi przykryta po uszy:-)
 
reklama
ja tam na spanie nie nazekam
dzieciaki jedza kolacje o 19;00 , potem o 20.00 kompiel ( razem w duzej wannie) a najpozniej o 20.30 juz spia w swoich pokojach......Zuzu nie budzi sie w nocy ( sporadycznie jak cos sie jej zlego przysni, ale nawet wtedy nic do picia nie dostaje, wystarczy przytulic i odlozyc ) Stefek niestety jeszcze sie budzi 2 razy na cyca o 2 w nocy i kolo5 nad ranem ......budza sie oboje jak w zegarku 7.00-7.15
w ciagu dnia Stef spi 4 razy po 1 godzinie, zuzu albo 1godzinke , albo wcale ale nawet wtedy zostaje 30 minut w lozeczku i sobie czyta, wychodzi jedynie na siku
wiec jak pisalam nie nazekam;-)
 
dokladnie moze cieplejsze ciuchy by zrobily swoje .. jakas cieplutka pidzamka mada ??:)

ja tak sie balam ze moze mala bedzie nam noca wedrowala do sypialni odkad zacznie spac w doroslym lozku :D a tu nie :D grzeczna bestyjka POKI CO :D
 
dzieki za wszelkie sposoby,
te klamerki super ale Ami jak wpadnie w szał rozkopywania sie a ja ja usilnie przykrywam to tyle siły w nogi wkłada że szok,wiec albo pozrwyała by w cholere klamerki albo obudziła by sie wściekła:baffled:

kupiłam dziś dwie cieplutkie piżamki:-):-):-)

ja to aż sie boje oduczania jej spania z nami w pokoju, zwłaszcza ze jak usypia to we własnym łóżeczku ale trzyma mnie za ucho:-p
 
Mój maluch ma 16 mc i ostatnio mamy problem ze snem nocnym budzi się kilka razy w nocy z płaczem do tej pory pomagało podanie smoczka czy pieluszki utuliłam i dalej spał a teraz od 2 tygodni nic innego jak wstaje i już nie chce się położyć do łóżeczka, płacze, marudzi sam nie wie czego chce a po dwóch godzinach zledwością go usypiam i tak ostatnio co dzień Macie jakąś radę?
 
Mój maluch ma 16 mc i ostatnio mamy problem ze snem nocnym budzi się kilka razy w nocy z płaczem do tej pory pomagało podanie smoczka czy pieluszki utuliłam i dalej spał a teraz od 2 tygodni nic innego jak wstaje i już nie chce się położyć do łóżeczka, płacze, marudzi sam nie wie czego chce a po dwóch godzinach zledwością go usypiam i tak ostatnio co dzień Macie jakąś radę?
wg mnie to moze byc wszytsko od zmiany proszu do prania i dziecko swedzi skora i sie kreci przez zeby przezywanie w nocy ciaglosci dnia zmiana w zyciu ktora dziecko przezywa w nocy jednym slowem popatrz i sie zastanow czy cos nowego nie wkroczylo do zycia malucha.
 
Pszczola odkrywa sie w nocy nagminnie, ale jej nie przykrywam, bo bym musiala wstawac co 2 minuty i to robic. Jak marznie to sie sama juz przykrywa, choc lubi chlodek - w jej pokoju jest ok. 19-20 stopni, a ona spi w koszulce z krotkim rekawem i dlugich spodniach od pizamy, bez skarpet. Przesypia cale noce, juz bez wstawania na sikanie, od 20.30 do 6.30-7, max. do 8.
 
reklama
kupiłam dziś dwie cieplutkie piżamki:-):-):-)

A jakie? Możesz pokazać gdzieś w necie?

Ja szukam od kilku tygodni jakiejś ciepłej piżamy dla Natka (bo tu u nas w domu zimnica w nocy) i nie udało mi się to dotąd. Na razie pod zwykłą bawełnianą (z długim rękawem i nogawkami) wkładam mu jeszcze podkoszulkę bawełnianą i na stopy skarpetki.
 
Do góry