reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak usypiać maluszka... ?

Dokładnie! Moja teściowa też te moce posiada:tak: Asia się sama kładzie i śpi 2,5 godziny - gdzie w domu tak długie spanie jest rzadkością!
 
reklama
Och i my śpimy razem :) Mariśka zajmuje większą część łóżka jako etatowa koparko - spycharka. Zasypia wieczorem w systemie: cyc na zmianę z "mama ćytaaaać kumki kacią!" czyli książeczka o żabkach. W dzień "mama pleciaka" i mama krąży w kółko z dzieciem na plecach. A u babci bez uprzedzenia idzie do wózka i mówi "tu pać" i zasypia po 2 minutach bujania. Babcia ma tajemne moce

lagajka to już chyba tylko my dwie i Iza zostałyśmy na placu boju jako karmiące matki :)
Alicja w dzień też zasypia przy cycku, albo w wózku na spacerze. Moja mama nie chce nawet spróbować jej uśpić jak Ala jest u niej, tylko od razu w wózek i na spacer. Z M do tej pory ladnie usypiała, ale ostatanio nie chce i czeka na mnie wieczorem - ostatanio o 22 przyszlam a Ala siedzi na łóżku i czyta ksiażki :)
 
mała mi spi w ciagu dnia tak z godzinkedłuzej nie ale zdaza sie to po godzince zafladam bo jakspi godinke to juz jest długo strasznie przewaznie tak do 40minut wiec w tymczasiemusze zdazyc wszystkoporobic hehe a nieusypiam jej jakjest spiacamowie jeje idzsie połozyc i samaidzie po chwili sprawdzamco robi czasemsamasie bawi cichutko a czasen ja tylko przykrywam bo zasnie odrazu wieczorkiem jestt podobnie mam starszego syna on kładzie sie na piętrówce na górze aolkana dole i mowie dobranoc i wychodze czasem muszeich jeszcze spamietac bospiewaja czyzaszynaja szalec po łózkach alewwiekszosci jaksie kłada terazskorolatoi dałuzj jasnotoi tak o 21 juz spia słodka alemaksdo8smej rana ehh
 
kurcze staram sie jak moge ale niemamtutaj polskiej klawiatórki i wszystkomusze tłumaczyc przez translatora chyba ze niebedzie wam przeszkadzac jezyk arabski to napewno bedzie bez łedó alektotowtedy poczyta cio?
 
reklama
Do góry