reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaką farbę możecie polecić w ciąży?

reklama
w dobrym salonie fryzjerskim powinni mieć także jakąś bezpieczną ofertę dla przyszłych mam, ja się wcale nie farbuję, ale ostatnio jak podcinałam babka z brzuszkiem robiła się na jasny blond :)
 
nie farbowałam w ciąży ale teraz spróbowałam lorealem i bardzo mocny jest więc raczej odpada i podpisuje się pod komentarzem że chyba syoss jest własnie najlżejszy ale najlepiej chyba sobie odpuścić a jak chcesz zmianę może wystraczy podciąc włosy albo jakaś szamponetka będzie delikatniejsza?
 
To wszystko może przeniknąć do maleństwa. Ginekolog na każdej wizycie powtarzała mi żeby nie farbować włosów. Jeżeli koniecznie chcesz, to lepiej z tym poczekać. To wczesny etap ciąży.


Ja osobiście wykorzystałam okres ciąży na powrót do naturalnego koloru. I tak wytrwałam ze swoim kolorem całą ciążę, karmienie piersią, a teraz kolejną ciążę. 😉 I cieszę się, że już tych świństw sobie na głowie nie ładuję. Mam kolor jaki mam, przynajmniej naturalny i babrać się w tym śmierdzielstwa nie muszę. 😂
Witam. Szukam farby do włosów. Od około 4 tygodni noszę w brzuszku maleństwo i boje się czegokolwiek stosować. Włosy moje wyglądają strasznie polećcie coś dziewczyny. please.
 
Do góry