reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka płeć

chodzi o to, by było widać tą jasną białą kreseczkę, że tak powiem, a u Ciebie nóżki zasłaniają
 

Załączniki

  • 71a57e78-d36f-4fc9-8524-72f7b7952c61.jpeg
    71a57e78-d36f-4fc9-8524-72f7b7952c61.jpeg
    35,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Ja córeczkę narzeczony synka i sie tak przekomarzamy 😂 macie racje płeć tak naprawdę nic nie zmieni ale wiem ze sa osoby które ze zdjęć sa w stanie dużo powiedzieć Bo ja totalnie nic nie dostrzegam 😅. 19 mam prenatalne moze juz cos bedzie widać. Koleżanka w 9 tygodniu juz sie dowiedziała i sie dziwi czemu ja jeszcze nie wiem😬 w ogole wybaczcie ze wam tak późno odpisuje ale powiadomienia mi nie przychodza od jakiegoś czasu
 
Ja córeczkę narzeczony synka i sie tak przekomarzamy 😂 macie racje płeć tak naprawdę nic nie zmieni ale wiem ze sa osoby które ze zdjęć sa w stanie dużo powiedzieć Bo ja totalnie nic nie dostrzegam 😅. 19 mam prenatalne moze juz cos bedzie widać. Koleżanka w 9 tygodniu juz sie dowiedziała i sie dziwi czemu ja jeszcze nie wiem😬 w ogole wybaczcie ze wam tak późno odpisuje ale powiadomienia mi nie przychodza od jakiegoś czasu
ja się dowiedziałam w 6. ale to metoda ramzi i nub. zazwyczaj się sprawdzają, ale nie na zasadzie, że na 100%, tylko bardziej "dla zabawy". dopiero w 15tc jak miałam pewność, że dziewczyna, kupowałam rzeczy różowe. a w 9tc dowiedzieć się u lekarza nierealne, bo wtedy jeszcze nie ma narządów widocznych. jak będziesz u lekarza, poproś o takie zdjęcie z widocznym wyrostkiem płciowym i wtedy już będzie łatwiej coś powiedzieć, ale to też jest takie, że może się zrobić inna płeć. na 90% wiadomo, ale dopóki lekarz nie potwierdzi na połówkowych, to wiesz
 
U mnie Ramzi i Nub wychodzi sprzecznie - z Ramzi dziewczynka, z Nub chłopak 😄 Zobaczymy na połówkowych, ale to jeszcze kawałek czasu, dopiero kończę 13 tydzień 😜
 
Do góry