reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki szpital polecacie do porodu w Lublinie?

M4laMi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2023
Postów
656
Zależy mi na tym aby była przyjemna atmosfera i przede wszystkim możliwość znieczulenia zewnątrz oponowego bo pierwszy poród był bez żadnego znieczulenia w jednej pozycji leżącej a obok mnie 2 baseny z których nawet nie mogłam skorzystać.Położne również były nie miłe a poród tak na prawdę odebrał mój mąż bo lekarz przyszedł po wszystkim a baba tylko siedziała przy komputerze,zadawała pytania i gdzieś latała.Potem było szycie i łyżeczkiwanie.Najgorsze moje przeżycie.Rodziłam godzinę bo dostałam kilka zastrzyków na przyspieszenie,po porodzie leżałam tam jeszcze 3 godziny i cierpiałam.Powiedziałam mężowi ,że nigdy w życiu już do tego szpitala nie wrócę rodzić.A bardzo się cieszyłam bo jakoś miesiąc przed moim terminem porodówka była wyremontowana i otwarta na nowo.Mówie o szpitalu w Świdniku.Serdecznie wszystkim nie polecam.Chciałabym rodzić w Lublinie tylko nie wiem w jakim szpitalu.Polećcie mi coś,będę bardzo wdzięczna ❤️musi być znieczulenie nie ma innej opcji.
 
reklama
Też jestem ze Świdnika :) Ale teraz ludzie mają b.dobre opinie. Może warto popytać też kobiet, które teraz rodziły tam? Bo z kolei wiele kobiet z Lublina wybiera Świdnik właśnie
 
Też jestem ze Świdnika :) Ale teraz ludzie mają b.dobre opinie. Może warto popytać też kobiet, które teraz rodziły tam? Bo z kolei wiele kobiet z Lublina wybiera Świdnik właśnie
Rodziłam tam rok temu.Nie polecam.Personel nie ma szacunku a plan porodu to dla nich papier toaletowy.Super porodówka na którą mogłam tylko popatrzeć kazali mi się położyć na leżanke porodową a jedyną możliwością zmiany pozycji było na bok i podnieść nogę.Tragedia.A kiedy czekałam na patologii na odpowiednie rozwarcie,przy badaniu strasznie krwawiłam i bardzo się bałam to położna czy tam lekarz powiedziała że mam nie dramatyzować.Poleciały mi łzy.Rodziłam tam tylko dlatego,że teściowa tam pracuje.Nastawiłam się na super sprzęt baseny i wgl.Wielkie rozczarowanie.Szlichtyng nawet na salę nie przyszedł tylko jakiś dziad.Nie dość że pękłam po sam tyłek to drugie tyle nacieła.Chyba tylko po to żeby było szybciej.A ten cały gaz rozweselający to jakiś żart.
 
Rodziłam tam rok temu.Nie polecam.Personel nie ma szacunku a plan porodu to dla nich papier toaletowy.Super porodówka na którą mogłam tylko popatrzeć kazali mi się położyć na leżanke porodową a jedyną możliwością zmiany pozycji było na bok i podnieść nogę.Tragedia.A kiedy czekałam na patologii na odpowiednie rozwarcie,przy badaniu strasznie krwawiłam i bardzo się bałam to położna czy tam lekarz powiedziała że mam nie dramatyzować.Poleciały mi łzy.Rodziłam tam tylko dlatego,że teściowa tam pracuje.Nastawiłam się na super sprzęt baseny i wgl.Wielkie rozczarowanie.Szlichtyng nawet na salę nie przyszedł tylko jakiś dziad.Nie dość że pękłam po sam tyłek to drugie tyle nacieła.Chyba tylko po to żeby było szybciej.A ten cały gaz rozweselający to jakiś żart.
Masakra…zgłoś to gdzieś, bo to podejście rodem z PRL 🤯
 
reklama
Znieczulenie zewnątrz oponowe kosztuje 500zł.więc wiadomo już dlatego tak to wygląda.To bardzo przykre bo na szpitale chyba największe składki się płaci,trafia się tam tylko wtedy kiedy trzeba a i tak nie ma fachowej pomocy.Gdyby to faceci rodzili to już dawno by to było ogarnięte.Chory kraj
 
Do góry