reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

witajcie, ja mam pytanie, czy macie jakies doswiadczenie i moglybyscie polecic wozek blizniaczy tylko gdy jedno sie urodzi to drugie dziecko bedzie mialo poltora roku. chodzimi o wozek w tym stylu :
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TWINNI bliźniaczy wózek głęboko-spacerowy + 2 foteliki samochodowe
aby jedno dziecko moglo miec gondolke a drugie spacerowke oraz zeby mozna bylo je odwrocic twarzami do siebie a nie tak ze jedno dziecko za drugim

dziewczyny z wątku październik 2011 (na którym też piszę) poleciły mi ten ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: Phil&Teds CLASSIC wózek dla dwójki siedzących dzieci dwie dziewczyny go używają i sobie chwalą, do tego jest zgrabny, więc jeśli się zdecyduję na cudo tego typu to chyba właśnie na ten postawię
 
reklama
Ja myślałam o kupnie używanego, jest u nas komis ale jest mały wybór a na allegro się jeszcze nie rozglądałam. Nie mam dużych wymagań co do wózka napewno musi mi się wizualnie podobać, mieć skrętne koła i przekładaną rączkę no i oczywiście 3w1 i mam nadzieje się zmieścić w 1500zł
 
Ja myślałam o kupnie używanego, jest u nas komis ale jest mały wybór a na allegro się jeszcze nie rozglądałam. Nie mam dużych wymagań co do wózka napewno musi mi się wizualnie podobać, mieć skrętne koła i przekładaną rączkę no i oczywiście 3w1 i mam nadzieje się zmieścić w 1500zł
za tą cenę kupisz nowy
polecam ULTRALEKKI ROAN 4RUNNER 3w1 + gratisy (2475863969) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiecie co ja mam kolor fuksja i martwiłam się że jak teraz będzie chłopiec to nie pasuje, ale już tyle razy ktoś mi do Antosi zaglądał z tekstem o jaki ładny chłopiec... to doszłam do wniosku że i dla chłopca taki kolor może być skoro teraz sądzą że moja córka w tym wózku jest chłopcem;-)
 
Na-cik za tę cenę fajny zestaw.

Kasiadz na taki narazie jesteśmy nastawieni dawałam linka na 1 stronce tego wątku , nawet ten sam sprzedający :cool2: co do koloru jeszcze niewybrany, ale fuksja jak i lawenda unisex jak dla mnie i między tymi kolorami bym wybierała no chyba,że nam inne cudo w oczy wpadnie
 
Ania dziękuję że napisałaś że dla ciebie fuksja to unisex:tak:. Ja też się wahałam nad tymi dwoma kolorami ale doszłam do wniosku że dla mnie lawendowy za ciemny jednak:tak:
ostatnio pierwszy raz go prałam i wszystko ładnie się wyprało, tylko budę prałam ręcznie bo nie można z niej drutów wyjąć
 
Ja myślałam o kupnie używanego, jest u nas komis ale jest mały wybór a na allegro się jeszcze nie rozglądałam. Nie mam dużych wymagań co do wózka napewno musi mi się wizualnie podobać, mieć skrętne koła i przekładaną rączkę no i oczywiście 3w1 i mam nadzieje się zmieścić w 1500zł

co do przekładanej rączki to nie jest to wielka zaleta. wózek jest wyważony odpowiednio tylko w jednym kierunku. dlatego zawsze jak się przełoży rączkę w ten nie wyważony kierunek to prowadzenie staje się o wiele cięższe. ja tej opcji praktycznie nie używałam przez to.
no i opcja 3w1 dla mnie też nie jest oczywista bo nie każdemu odpowiada - chociażby dlatego, że nie wszystkich opcji będziesz na stałe używać, później może kupisz mały lekki wózek itp. no i opcja fotelika wpinanego i używanego w samochodzie to masakra. najgorsza pod względem bezpieczeństwa. dlatego czasami warto lepiej zafundować sobie osobne sprzęty.
ale sama musisz zdecydować :) ja tylko piszę to co wiem z własnego doświadczenia. nie każdy musi się ze mną zgadzać :)
 
Ostatnia edycja:
Gosia dzięki za rade, o tym foteliku nie wiedziałam. Narazie tylko oglądamy bardziej kształty itp, za parę miesięcy będziemy się dokładnie dowiadywać co i jak.
 
reklama
w moim wózku nie ma przekładanej rączki ale gondolę/spacerówkę montuje się przodem i tyłem i do tego na różnych wysokościach, ale ja używam tylko jednej wysokości i jednej strony montowania:)
 
Do góry