reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
u nas to z wózkiem jak z kulą u nogi więc nie pamiętam kiedy pstatni raz mały w nim siedział. wszędzie na nogach no a gdzieś dalej to autem i dochodzimy.

jedyny najchętniej używany wózek to sklepowy :-D
 
w końcu chyba ostatnia prosta z tym poważnym zakupem ha ha ha albo ten WOZEK X-LANDER XQ + GONDOLA ARCTIC wys24h 24mGW (1475686910) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy albo ten Jedo kolor 120 Wózek Jedo Fyn 4DS 2011 Special Edition (spacerówka, gondola i torba) - różne kolory. BabyTop.pl - sklep internetowy dla dzieci. Wszystko dla dziecka. Rodzice - zapraszamy! teraz muszę na żywo zobaczyć wiem wiem z granatem żaden nie ma nic wspólnego ale czerwony śpiwór będzie pasował.a granatowych fajnych nie widziałam jak są to mega ciemne żadnej jasnej wstawki.
 
No to karola fajnie ze sie zdecydowałaś...ja x-landera polecam, z Filipem miałam...ten co zapodałaś mi sie bardzo podoba...
ja muszę sie pochwalić, że też wózio wybrany i zamówiony...i nawet gotowy do odbioru
nasz kolor to JAVA peg-perego Peg Perego, Pliko P3 Modular System Tri-Fix - zestaw 4 w 1 gondola, spacerwka, fotelik , torba Wzki dziecice >> Uniwersalne **********

Ja miałam grube wątpliwości co do koloru, wybrałam na początku czarny w kwiaty - ale na żywo masakra, podobał mi sie jeszcze właśnie granat, ale taki bardzo ciemny jest i mąż nosem trochę kręciła...a ten kolor to w sumie przypadek - na żywo wygląda super...
 
to czemu tym razem nie x-lander ten to nowy model rama jest fajna zwłaszcza jak będzie spacerówka.
 
Mysia super kolor,mój ulubiony.
a nie przeszkadzało Ci ,że w spacerówie x-landera jest pozycja siedząca-pozycją na pół leżąco.Bo moja siostrzenica sie wkurza strasznie.
 
no wózki fajowne, kolorki ładne wybrałyście:tak: dobrze, że ja juz nie mam tego kłopotu i nie musze sie decydować;-)

za to zonk z moja kołyska :baffled:- jakies opóźnienia w dostawie i najdalej za 3-4 tygodnie ma byc a już powinien byc w w zeszłym tygodniu...
 
reklama
Mysia super kolor,mój ulubiony.
a nie przeszkadzało Ci ,że w spacerówie x-landera jest pozycja siedząca-pozycją na pół leżąco.Bo moja siostrzenica sie wkurza strasznie.

a jaki x-lander siostra ma bo modeli jest trochę i każdy się rózni nie tylko ceną ale i ramą, kołami, i pozycjami.dla mnie ten XQ jest super i może fakt pozycja oparcia nie jest pod kątem 90 stopni ale odchylenie oparcia jest naprawdę minimalne.
 
Do góry