reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

dzieki laski,kolor tez czarny, w lecie bedzier moze ciutki goraco ale w czerwieni mi sie nie podobal.

co do podstawki to Lusia juz jest leniuszkiem i mysle ze dzieki podstawce bedzie mi latwiej na dluzsze spacery z nia chodzic ale faktycznie ROZALKA moze to troche niebezpieczne w tzm sensie ze sie calkiem rozleniwi. mam cicha nadzieje ze ten buggy board na poczatku bedzie dla niej highlightem ale potem bedzie chciala i rowerkiem troche i na nozkach..albo i z wlasnym, wozeczkiem dla lali...a no i hulajnogi jeszcze nie mamy, ale chce kupic, to tez dobry pomysl ROZALKA!
 
reklama
no może ściągać słońce ale zawsze możesz jakieś fajne dodatki dobrać.już nie pamiętam jaka to firma ale na stronie Dzień Dobry TVN w kobiecym biznesie był kiedyś babki co szył różne ozdoby na wózki, nosidełka-można też u niech zamówić albo samemu zrobić oczywiście.a wczoraj z tej strony zamówiłam dla Szymka osłonkę na szczotkę do zębów i osłonę na kran w wannie mamagama - mamy dla mam
Osłonka na kran wieloryb
 
no może ale strasznie mi się podobał jestem pewna że się przyda a w łazience będzie ładnie wyglądać.
no ja jestem taka gadzeciara-niestety małą słabość. nie wiem czy znacie taką sieć sklepu Nanu Nana ja powinnam mieśc tam zakaz wstępu.
 
Karola, Susu, Mysia super wózki wybrałyście:tak: Oby Wam się jak najlepiej sprawowały, a dzieci uwielbiały w nich cichutko spać;-)
Ja to już się nie orientuję w nowościach:sorry2: Ale z tych podstawek to wiele mam jest zadowolonych, a i starsze dzieci mają frajdę;-)

Karola ja też lubię takie różne pierdółki do domu, ale staram się panować nad tym, zwłaszcza jak zobaczyłabym minę męża widzącego cenę:-p
 
przekonałam sie jednka do tej podstawki Buggy i już zamówiona, bede mogła spacerkiem odbierac HUbka z przedszkola z maluchem. Mamy raczej daleko bo ok 3,5-4 km więc Hubek nie dalby rady takiego dystansu pokonać na nóżkach jeszcze, zwłaszcza po całym dniu zabaw w przedszkolu
 
reklama
Do góry