reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie najlepsze mleko....Nan activ, Bebilon, Bebiko ???

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez natimove, 10 Lipiec 2009.

1. natimove

natimove New Member

Chce pomalu zaczac karmic malego sztucznym mlekiem ale nie wiem jakie wybrac poniewaz to moje pierwsze dziecko i za bardzo sie nie orientuje w tych sprawach.Prosilabym mamusie ktore juz dokonaly wyboru o rade....aczkolwiek wiem ze kazdy organizm reaguje inaczej ale chcialabym jednak przeczytac opinnie innych mam.Pozdrawiam

2. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Ja uważam że wszystkie mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze. dobre jest nan ha i nan active ale cholernie drogie bo małe opakowanie kosztuje od 24 do 30 zł w zależności od promocji i czy to pierwsze czy drugie mleko. Ja używam zwykłego nan i tez jest dobre

3. reklama
  4. neverend

neverend Mamuśka:)

Ja co prawda jeszcze nie urodziłam, ale moja kuzynka ma prawie rocznego Antolka. Z tego co wiem miał problemy z przyswojeniem takiego, że tak powiem "łatwo - dostępnego" mleka i pediatra przepisał mu jakieś specjalne. Ale generalnie to co napisała DIB to racja. Byłam opiekunką maluszka od noworodka do 6m-ca. Karmiłam go nan. Naprawdę dobre mleko dla dzieciaków bez problemów jelitowych takich wiadomo większych, bo kolki to się zdarzają. Ale nan są też antykolkowe i różne:) Także ja też się pod tą firmą podpisuję:)

5. karolinad2

karolinad2 staraczka :)

Moje jedna siostra zostala wychowana na mleku bebiko , a druga (obecnie ma 8 miesięcy) również dostaje tylko to... ale to zalezy od dziecka , mojej sasiadki dziecko po bebiko 3 dusiło sie, wydali 5 tysięcy na testy alergiczne az wkońcu skapowali się ze to jednak mleko , nawet lekarze nie wiedzieli co dziecku jest.

6. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

przepraszam bardzo.... a gdzie to testy alergiczne kosztuja 5 tysiecy? i czego? zlotych?????????

7. candy4k

candy4k New Member

natimove Moje córcia dostaje bebilon i dla niej jest b.dobry. Jak każda mama mogę wypowiedzieć się tylko na temat mleka które podaje swojemu dziecku. Zgadzam sie z dib2 -mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze, a co do tego które będzie najlepsze dla Twojego dziecka to się dopiero okaże. Życze, żebyś trafila z wyborem idealnego za pierwszym razem ;)

8. luczynka

luczynka Mama Oliwci i Witusia :)

Natimove ja gorąco polecam Humanę. Moja Córcia czuła sie po tym mleku super, nie miała żadnych dolegliwości no i bardzo jej smakowalo. Ale tak jak piszesz-kazde dziecko jest inne :tak:Powodzenia!

9. zosi_mama

zosi_mama New Member

Mysle, ze warto porozmawiac na ten temat z pediatra. Mi wlasnie lekarz doradzil jak zaczac wprowadzac sztuczne mleko i od jakich zaczac. Nie pamietam juz jakie wyprobowalismy - na pewno Bebilon i Naan, zostalismy za to przy Bebiku. Bebiko jest dosyc smaczne i dzieci po Bebiku czesto nie chca juz pic innego mleka.

10. reklama
  11. kaja820

kaja820 New Member

mój syn był na mleku ENFAMIL i jest to najlepsze mleko jakie moze byc,nie powoduje kolek zaparc .dzieci bardzo dobrze je toleruja.dostepne tylko w aptece.

12. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

testy na alergie nie sa tanie, a jesli chce sie badac wszytsko po kolei (od alergii pokarmowych do alergi na pyłki i kurz) to wcale mnie nie dziwi wydanie 5 tys zlotych na takie badania :-p niech jedno kosztuje tylko 10 zl (a wiadomo ze sa drozsze) to jesli zrobisz badania na 100 roznych alergenow to juz 1000zl nie ma w portfelu. Na stronie Diagnostyki mozna zobaczyc liste padan mozliwych do wykonania w tej kwestii ;-)

tez ją polecam... Humana Premium Plus (z dodatkiem skrobi ziemniaczano kukurydzianej) rozwiazala moje problemy zywieniowe :tak: moj głodomorek zwykla Humane chcial jesc co 1,5h a ta zageszczona je co 3 h :-D i czuje sie bardzo dobrze.
    Humana nie jest tak rozreklamowana jak inne mleczka i za to tez ją cenie, bo nie moge sluchac juz reklam producentow gdzie kazdy z nich stara sie przekonac ze ich mleko jest najlepsze :sorry2: Przeciez nigdy nie wiadomo jak dziecko zareagje na nie :tak:

Poleć forum