reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie zabawki rozwijają mowę dzieci, uczą wyrazów?

Dołączył(a)
21 Luty 2011
Postów
7
Witam.
001.gif

Moja córcia ma 11 miesięcy. Dużo do niej mówię, ale chcę kupić jej zabawkę, która również będzie uczyła ją mówić.
Jakie polecacie zabawki rozwijające mowę maluszka? Znacie jakieś typowe, lubiane przez dzieci i często wybierane przez rodziców ?
xx_haha_01.gif
Jakie zabawki mają Wasze dzieciaki ? Podajcie markę, nazwę, cokolwiek, co pomoże mi w kupnie.
 
reklama
Polecam książeczki. Zwłaszcza z obrazkami. Ale wspólne czytanie zawsze będzie procentować.



 
Zabawka nie zastąpi malej ciebie.To od ciebie ma sie wszystkiego uczyć a nie od gadającego miśka czy czytającego kubusia puchatka choć ta druga jest fajną zabawka:-)Ja polecam także książeczki:-)
 
my mamy szczeniaczka uczniaczka, gadającą gąsienicę i grającą książeczkę z fisher price, ale Julka zdecydowanie bardziej woli zabawę ze mną. Najbardziej lubi jak jej czytam ksiażeczki, albo opowiadam co widać na poszczególnych stronach i w ten sposób uczy się wielu nowych wyrazów. Lubi też jak na spacerze czy jak patrzymy przez okno a ja mowię co widać i ona powtarza, albo sama mowi. Teraz jest na etapie mowienia MAMA ŁAŁ POPATSSS i tu wymienia nazwę tego co widzi, uwielbia gwiazdy i księżyc :D
 
Polecam Ci zabawki interaktywne, Twoja córka ma już 11 miesięcy więc spokojnie możesz jej kupić np. stolik interaktywny. Mój synek miał taki z FP tam były zarówno książeczka, telefon, pianinko, więc uczył się od razu literek i cyferek:) Był jeszcze laptopik:p.. co prawda mój synek miał akurat stolik dwujęzyczny, ale są różne wersje i modele:)
 
Ja tak jak dziewczyny uważam,że najlepsza jest rozmowa z mamą:).Zadna zabawka tego nie da,co rozmowy,opowiadanie ,wspólne oglądanie i czytanie książeczek.:)
 
Drogie mamy,
bardzo dużo mówię do małej, ale kiedy nie mówię, chcę żeby zajmowała się zabawkami edukacyjnymi. I o takie przykłady zabawek Was proszę.
biedroneczka1
, czy roczne dziecko nie jest za małe na laptopa nawet zabawkowego ?? Córka mojej koleżanki, mająca 4 latka, dostała taki niedawno... to raczej poważna zabawka. Ale stolik interaktywny wydaje się być zajmujący dla dziecka :D
 
reklama
Do góry