reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie na raty

ibag0311

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2022
Postów
62
Moja córka ma 6 tyg. Karmie ją butelką i od kilku dni zaczęła ona jeść na raty. Przykładowo robię jej porcje mleka i ona zje 30 ml, później wypluwa, odbijam ją, za kilkanaście minut zje 20 ml, i to samo i później za jakieś pół godziny znowu dojada... Czy to minie? Czy u którejś z Was też tak dzieci jedzą? 😪😪 jest to już trochę męczące, mam przez to wrażenie że za mało je... Może jest jakis sposób żeby zachęcić ją do zjedzenia większej porcji niż 30 ml...
 
reklama
Moja córka ma 7,5 miesiąca i też potrafi jeść na raty. Zlicz sobie wszystko i zobacz ile wychodzi na dobę
 
Pamietaj tylko, że mleko rozrobione nie może stać długo. Po kontakcie ze śliną dziecka powinnać wylać to co zostawi i zrobić nowe.
 
Moja córka ma 6 tyg. Karmie ją butelką i od kilku dni zaczęła ona jeść na raty. Przykładowo robię jej porcje mleka i ona zje 30 ml, później wypluwa, odbijam ją, za kilkanaście minut zje 20 ml, i to samo i później za jakieś pół godziny znowu dojada... Czy to minie? Czy u którejś z Was też tak dzieci jedzą? 😪😪 jest to już trochę męczące, mam przez to wrażenie że za mało je... Może jest jakis sposób żeby zachęcić ją do zjedzenia większej porcji niż 30 ml...
Moj syn tak jadł i nie przeszło. Tzn przeszło o tyle, że mleka nie bardzo chce, woli stale pokarmy. Też sie martwilam, ale jesli przybiera na wadze i wszystko jest ok to nie ma co panikować. Może ulegniw to u was zmianie
 
reklama
Do góry