reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie na raty

reklama
Mam butelkę Avent i smoczek 0+ oraz 1+ i malutka pije troszkę i zaczyna odginac główkę do tyłu. Czy poleca Pani jakis smoczek?

U nas było podobnie, Mała miała naturalne "przestoje" i okresy gdzie jadła z większą intensywnością. Ale wydaje mi się, że butelka tu również ma znaczenie. Mieliśmy kilka i mojej córce najbardziej podpasowała Chicco Perfect 5 - ona ma taki jakby poziomy smoczek. Jest specyficzna w konstrukcji, bo ma dodatkową warstwę na dnie - membranę, która uwalnia powietrze w trakcie picia, dzięki czemu dziecko go nie łyka i nie boli go brzuszek. Butelki z okrągłym smoczkiem nam akurat nie podpasowały, córeczka nie za bardzo potrafiła z nich pić, mleko bardzo jej się wylewało z buzi. Spróbuj, może akurat coś pomoże :)
 
reklama
Moja córka tak jadła na raty, karmiłam piersią, trochę pojadła, porozglądała się, za chwilę znowu jeść i znowu ciekawość wygrywała. Na szczęście w końcu samo się to unormowało
 
Do góry