reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla Malucha

monika9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Lipiec 2013
Postów
352
Miasto
Wrocław
W tym miejscu będziemy dzielić się pomysłami dotyczącymi wystroju miejsca w którym nasze maluchy zamieszkają :)
Łóżeczka, meble, dekoracje i wszystko co znajdzie się w ich czterech kątach :)
 
reklama
U mnie maluch będzie spał z nami w sypialni. A bieliźniarkę na ciuszki będę musiała zrobić w szafie rozsuwanej z jedej szafy na ubrania wiszące. Przewijak będzie na łóżeczku. Jakoś musimy się pomieścić. Jak już będzie większy/a to kupie łóżko piętrowe i dzieciaczki będą w jednym pokoiku
 
Ja już kiedyś pokazywałam kącik maluszka, ale pokażę jeszcze raz :tak:


P1060967.jpg


Tu jeszcze na surowo, ale będziemy "upiększać" :-D Komoda jest na rzeczy dla maluszka.



Marika my planujemy dla chłopaków takie łóżko jak podrosną oboje:

http://images.kangoo.pl/74442546/893/large/lozko_marta_podwojne_z_szufladami_i_materacami.jpg


Jedno łóżko wyjeżdża z "szuflady" spod drugiego. A po jego pościeleniu staje się "jednym" :-) Znajoma ma i bardzo mi się podoba!
 

Załączniki

  • P1060967.jpg
    P1060967.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 271
Ostatnia edycja:
jejuuu dzikei kochana pierwszy sklep jaki odwiedze to bedzie jysk napewno znajde cos w podobie a ile dalas jesli mozna spytac ;)
wlasnei szukam dla malego takeij wyokiej komody zeby klasc tam rozne pierdulki i kosmetyki zeby luska nie sciagala bo ma za dlugie raczki :)
 
Fifka - i ja pomarudzę o komodzie :D Kolor idealny, my się urządzamy ogólnie nie tylko dla Malucha, i w takim kolorze komody mieć wszystkie chcemy :D na razie mamy jedną.
Pytanko z mojej strony do Ciebie - drewniana czy okleina? :D
 
a mi się właśnie projektuje szafa dla chłopaków ;) mąż jest stolarzem i sam zrobi, tak jak większość mebli w naszym mieszkaniu. oprócz szafy planuję dwie szafki podwieszane, żeby miejsca do zabawy chłopcom nie zabierać.

co do łóżka, to my chcieliśmy na "potem" piętrowe wysokie. ciekawe od ilu lat dziecko jest na tyle mądre żeby na górze spać???
 
reklama
Do góry