reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

Zazdroszczę wam tych możiwości z jogurtami i innymi nabiałami,powoli kończą mi się pomysły na deserki.
My mamy być na Bebilonie Pepti do 14 mż,potem Bebilon HA..
Mary a jak u was?
 
reklama
Mam do Was pytanie na temat tranu czy mozna podawac czy nie bo rozne opinie słysze i zastanawiam sie czy młodemu poł lyzeczki nie podawac cztery dni był zdrowy i znow katar..
 
Agalodz dobre pytanie!!Moja lekarka twierdzi ze Maja za mała, że teraz tylko VIT C. ciekawe jak inne dziewczyny?? (Kochana obiecałaś nam fotki...)
 
Aga a nie dostaje kwasów DHA np.w mleczku? Jeśłi chcesz dawac tran, to uważaj, bo on zawiera wit.D (możłiwe przedawkowanie przy jednoczesnym podawaniu kropli wit.D), ale też uważam, że za wcześnie na tran.
 
Ale sa specjalne preperaty z DHA, oraz tran dla dzieci o owocowym smaku. Wiem ze niekture mamy daja juz roczniakom :-)
aga jakbys chciala go wesprzec witaminowo to polecam juvit multi to kropelki za 10zl a bardzo wydajne. Tylko tam jest tez wit d wiec teraz jak kubie dawalam miesiac te witaminy to nie dawalam wit d osobno
 
kurcze, ja muszę się wybrać w ogóle do dzieci zdrowych, bo ostatni raz pani doktor nas widziała 4 miechy temu na szczepieniu, to zapytam o ten tran ;) Przy okazji może nas zmierzą, zważą to na pewno ;)
 
GOLA u nas w przychodni mielismy sie pojawiac co 2msc bez wzgledu na szczepienie. A jak teraz pojdziecie to pewnie wam od razu ustala termin szczepienia pourodzinowym my mamy juz 13.11 odra, swinka, rozyczka
 
agalodz moja koleżanka podawała tran jak Mały skonczyl roczek. Twierdzi ze to go uchroniło przed chorobami, ile w tym prawdy to nie wiem. Ja tam osobiscie nie wierze. Wybrałabym póki co witamine c. My mamy ciagle katar, albo w prezencie od brata albo przy zabkowaniu - niekonczaca sie opowiesc. ja Małej na noc robie delikatna inhalacje z olbas oil, i kurcze mi sie wtedy jakos tez tak lepiej spi przy tym zapachu, za to Maz twierdzi ze to mało romantyczny zapach do sypialni.
 
reklama
Do góry