reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

No wlasnie musze popracowac na daniami z kaszami i ryzem :tak: Tylko to co najgorsze to moj maz nie lubi gulaszow, bo wtedy sprawa bylaby łatwiejsza :sorry2: Jedyne co z kasza jadl to pulpety, ale nie chce w kolko tylko ich robic :dry:
 
reklama
mirelka ja rybkę pewnie na parze zrobię.

U nas też Tymek jada to co my a raczej ja to co Tymek..., w tygodniu mąż obiadów nie je w domu więc gotuję tylko dla siebie i synia.A w weekend jak chcę zaszaleć z czymś tylko dla nas(np zupa tajska itp.) to Tymkowi muszę co innego dać.

nimfi może kasza kus kus z warzywami, albo na słodko z owocami(jabłkiem, pomarańczą,)
 
Tak wlasnie zastosowanie kuskusa chce przejrzec w przepisach :tak: Jeszcze nigdy nie jadalam bo ja to na jeczmiennej bylam wychowana ;-) i na kaszce mannie.
 
ja Kuskusa dośc często jem własnie do jakiegoś gulaszu, sosu, pulpetów. Ale tylko ja, lub jeszcze Maja bo D. nie lubi...
 
Dziwczyny mam ochotę zrobic jutro domową pizzę. Myślicie że moge dać Mai?? Myślę że jej dałabym z szynką, serem i tyle żeby nie podrażnić żołądka. Ale czy taki zapiekany ser jest ok?
 
onanana mysle ze to niezly pomysl ;) dawalas jej juz ser zolty normalny? Jesli jej nic nie bylo to w zapiekanej wersji tez nie powinno. mozesz zrobic sosik z pomidorkow swierzych ;-)
 
Dzięki kochana:* Jutro chyab jednak krupnik i gołąbki bez zawijania, będzie na dwa dni. Ale pizzę też muszę zrobic, lub buleczki serowe (moj D robi pyszne). Ser Maja je ze smakiem, dziś jadla na sniadanie:-D
A sosik lubię taki z biedronki w kartoniku lub robię z pomidorów w puszce. Koncentratu pomidorowego praktycznie nie używam. pomidorowa tylko na puszkowych pomidorkach:tak:
 
nimfii Ja ostatnio robilam Samiemu danie z kasza i szczerze myslalam ze mlody bedzie nia plul bo to drobne ale wcinal i bardzo mu smakowalo a zrobilam mu do niej gulaszu na 2 dni :tak:
mary-beth super ze Mii tak obiadek smakowal oby juz tak wcinala codziennie ;-)

Ja ostatnio zrobilam mlodemu rybke ale panierowana i zjadl caluska,zostawil tylko troszke rybki ale widac ze bardzo mu smakowala.Dodatkowo testujemy grysik na krowim mleku,jadl juz 2 razy i jak na razie dobrze sie po tym czuje i nawet mu smakuje,raz podalam mu z jogurcikiem waniliowym a wczoraj z owockami ktore mu ugotowalam i z miksowalam :tak::-)Chcialabym powoli rezygnowac z tych kaszek kupnych w ktorych jest tyle cukru.
 
reklama
ssabrinaa wiesz Kubus to uwielbia kasze jeczmienna i ryz :-D az w szoku jestem jak to wsuwa ;-) Tylko ze on to tak albo podziubie sama kasze, albo samo mieso (wczoraj zjadl wiecej poledwiczek wieprzowych niz ja :p)... ale nie tak zeby wziasc sie za pelny obiad. Ale lepsze to niz nic ;-)
 
Do góry