reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie - czyli nasze potyczki z cycuchami u butelkami:)

ja tez nie budze na karmienie. Moj zarlok sam sie budzi:-D. Melisa-ja bym na Twoim miejscu nie wybudzala malej tym bardziej, ze jest coraz starsza i przerwy miedzy karmieniami sie wydluzaja.
 
reklama
Ja wogóle nie wybudzałam ;). Ani jednej ani drugiej. Jak dziecko głodne, to samo się obudzi :).
A jak przybiera na wadze normalnie, to tym bardziej ;).
 
ja tez nigdy nie wybudzałąm ani Jakuba ani teraz Alka- czasem robi nawet przerwy grubo nadprogramowe, cyce mi wtedy pękają ale spoko daję radę a mały jest tłuścioszek na samym cycu.
 
natalia a spróbuj w jak najmniejszej ilości mleka rozpuścić ten Dicoflor, teoretycznie to najlepszy probiotyk na rynku ( w sensie przyswajalności itp.)
 
Jak ja bym chciała, żeby mi Młoda tak spała :-( już było lepiej a teraz od kilku nocy budzi się co 1,5 godziny, bo jej tak gazy idą :-( a ja przez to taka niedospana :-( i już się oczywiście zastanawiam, co jest nie tak, że w dzień już jest ok, a w nocy mówiąc wprost "pierdzi" jak szalona :-(
 
Melisa nie budź:) Maurycy śpi w nocy 9 godzin. Jedzenie nadrabia rano i wieczorem bo dwa razy zjada pełną porcję co 2 godziny:D

Karmisz butlą czy cycem? A jak butlą to ile Młody zjada? Bo mój Bartuś ostatnio jest ciągle głodny. Chciałby jeśc co chwile. Zjada 130 - 140ml mleka mm albo mojego, ale jakbym mu dała więcej to zje wiecej. Poprostu wciągnie tyle ile w butli ma:szok:. I jak zje to za chwilke już wpycha piąstkę do buzi:szok:. I ja nie wiem juz, czy on ssie te łapki dlatego, że jest głodny, czy tak poprostu, żeby sobie possac ( Bo smoczka Bartuś nie uznaje). A od wczoraj to już wogóle masakra, zwłaszcza właśnie rano i po południu - cały czas płacze o jedzenie. Boje sie mu tak cały czas butle dawac, bo nie chce go przekarmic, dlatego staram się go tak przeciągną zeby chociaż 3 godziny przerwy było. Ale w nocy ładnie śpi, 5-6 godnin to norma, a wczoraj spał 9 godzin!!!
 
butlą. zjada 120, w dzień je co 3-4 godziny, wieczorem o 19 i 21, potem idzie spać i je koło 6-7 i o 9. mój często ssie łapki jak chce beknąć. Zapisuj sobie przez kilka dni ile zjadł i o której godzinie. też miałam taki okres, że wydawało mi się, że pochłania nie wiadomo ile. zrobiłam taką właśnie rozpiskę i wyszło, że zjada dokładnie tyle ile powinien:)
 
reklama
Dzieki Dziewczyny :-) Tak jak poradzilyscie juz nie wybudzam :-) Teraz Milenka w dzien nadrabia, bo do poludnia to czasem co godzine wola :-)
 
Do góry