reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
U nas dzisiaj ciężki dzień :-( Amelci idą ząbki i cały dzień płakała, śliniła się i spała :-( aż przykro było patrzeć jak się maleństwo męczy :-:)-( maść to na sekunde pomagała a potem nadal wrzask :-(
 
Wiolas pamietam jak jakies 3 tygodnie przed zanim wyszly zabki to byla masakra Kilka dni nie spala ani w dzien ani w nocy Te noce byly najgorsze bo nawet jak przyszlismy ze szpitala po porodzie to takich nocy nie bylo non stop plakala Nawet juz myslalam aby isc z nia do lekarza Pozniej ucichlo na chwile i zabki :-)
Wiec wiem co przechodzisz
 
No mówią że im dłuzej tym lepiej ale z drugiej strony to nasze dzieciaczki już niedługo bedą miały 8 na liczniku...a jak dzieci mają rok i są bez zebów to potem rodzice też sie denerwują. O zęby po prostu trzeba dbac;-)
 
Może się dziecku w kilka godzin pupa odparzyc?? Zmieniam pieluszki Hance jak zwykle...pupe miała ładną...a teraz ją rozbieram i ma lekko zaczerwienione jedno miejsce i jakby coś ją tam udrapnęło...tylko co??
 
Nasmarowałam grubo kremem nivea przeciw odparzenieom i zobaczymy jak rano...ale dziwnie to wyglądało:szok::dry:
 
reklama
co do zebow to mama tez mowila ze im pozniej tym lepiej(jest stomatologiem).mi wyszly jak mialam 13 miesiecy i nie mam wiekszych problemow, tylko wiadomo trzeba dbac o nie bo jak sie nie dba to nic nie pomoze niestety.
u mnie tez maly sie wscieka, juz 1 mu wyszedl.ale jak sobie pomysle ile zebow jeszcze przed nami to szlag mnie trafia.albo on jest taki marudny albo od urodzenia zabkuje....
 
Do góry