reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Kate - ja jestem za cyckiem na dobranoc, więc najbardziej mi się podoba:

III
8.00 - cycek
11.00 - zupka
14.30 - obiad
18.00 - kasza
20.00 - cycek

Rozumiem, ze w tym planie owocki idą do obiadu?

IV
8.00 - cycek
11.00 - kasza
14.30 - obiad
18.00 - owoce z dodatkiem ryżu lub biszkopta
20.00 - cycek

To też fajne! Tylko nie wiem czy nie lepiej kaszę z owocami zamienić, żeby na wieczór więcej dostała - może lepiej pośpi....

V
8.00 - cycek
11.00 - zupka
14.30 - obiad
18.00 - owoce z dodatkiem ryżu lub biszkopta
20.00 - cycek

A tu kaszki nie ma - może być mało...

Ale w sumie wszystkie plany są fajne i pewnie można je stosować wymiennie :-D
 
reklama
Mi się chyba ten III podoba (po prostu zbliżony do mojego :cool2:), ale też myślę, że w zależności od dnia można stosować te schematy zamiennie.
 
U nas jest tak:
8:00 cyc
10:00 cyc (tak tylko trochę przed snem)
12:00 obiadek
14:00 cyc (przed snem)
16:00 owocki
19:00 kaszka + cyc przed snem
NOC w zależności od humorku czasem raz czasem 4 razy cyc

I wychodzi mi na to że chuyba za dużo jeść mu daję. :sorry2::confused:Dodam że nie pije wody ani herbatki więc czasem cyc jest chyba bardziej jako picie.
 
U nas jest tak:
8:00 cyc
10:00 cyc (tak tylko trochę przed snem)
12:00 obiadek
14:00 cyc (przed snem)
16:00 owocki
19:00 kaszka + cyc przed snem
NOC w zależności od humorku czasem raz czasem 4 razy cyc

I wychodzi mi na to że chuyba za dużo jeść mu daję. :sorry2::confused:Dodam że nie pije wody ani herbatki więc czasem cyc jest chyba bardziej jako picie.

Chyba tak, bo u nas płynów wciąga ok 250ml w ciepłe dni.
No i widzę, zę go usypiasz cycem :-)
 
8.00 cycek i jak dalej, żeby było dobrze?

IV
8.00 - cycek
11.00 - kasza
14.30 - obiad
18.00 - owoce z dodatkiem ryżu lub biszkopta
20.00 - cycek
według mnie tak będzie najlepiej :happy2: ale obawiam się że troszkę za długa jest przerwa między 14:30 a 18h :-( więc dałabym jeszcze troszkę kaszki
 
IV
8.00 - cycek
11.00 - kasza
14.30 - obiad
18.00 - owoce z dodatkiem ryżu lub biszkopta
20.00 - cycek
Mi się najbardziej podoba to rozwiązanie. tylko że ja bym zamieniła obiad z owocami. Uważam że kaszka jest najbardziej sycąca i po niej lepiej podac cos mniej sycącego takiego jak owoce. Poza tym jest to mniej wiecej pora spacerów wiec taki deser mozna zabrać ze soba i podac dziecku na dworze a nie wracać i podgrzewać obiad. Nie wiem moze sie myle ale u nas jest idętycznie tylko że zamiast cyca jest modyfikowane mleko i jest ok.
 
reklama
Kate28 ja też jestem za IV tylko podobnie jak dziewczyny zamieniłabym kaszkę z owocami i wtedy będzie to dokładnie taki schemat karmienia jak u mnie :-)
 
Do góry