reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Ja planowałam karmić do roku albo ciut dłużej - lubię to i wtedy czuję się taka zrelaksowana.
Szkoda by było przestać ... i tak wiem, że kiedyś będę musiała.
Ale puki co na razie chciałabym.
Chyba właśnie przejdę się do zielarskiego sklepu i zakupie mieszankę jaką Wiolu podałaś.
Dzięki wielkie.

Wiolu - jak ona ładnie zjada to się szybko u mnie rozkręca.
A jak tak mardzi - to w jeden dzień potrafi zanikać...
Dodatkowo odciągam jedną porcję dziennie, żebym miała na wyjścia.
To utrzymuje też zapas na te gorsze dni/
Ale widzę, że pokarmu mniej - na razie starcza.
Wczoraj było lepiej, więc na razie nic nie robię.
U mnie Fito-Mix Herbapolu działa jak trzeba.

Mam na imię Justyna ;-)
 
reklama
Kate - ja jestem za cyckiem na dobranoc, więc najbardziej mi się podoba:
U nas jest 5.00- 6.00-cyc
9.00-cyc
13.00 obiadek
16.00 deserek
19.00 cyc
22.00 kaszka z butli

Musiałam zamienić kaszkę z cyckiem bo się po kilka razy nawet w nocy zaczęła budzić bo głodna była a tak to śpi dobrze
 
mamuśki w rossmanie jest promocja produktów nestle;-) kupując 2 dowolne produkty nestle otrzymuje się gratis Misiowy jogurcik :-)-dokładnie 4 jogurciki ;-)
 
Dziewczyny dzięki za rady!!!!

Kate wg mnie to II lub IV rozwiązanie jest dobre.

u nas teraz II od dłuższego czasu, w sumie IV jest bardzo zbliżone

Rozumiem, ze w tym planie owocki idą do obiadu?

ten plan nie uwzględniał owocow jako oddzielnego posiłków, ew jak przekąske na spacerze

To też fajne! Tylko nie wiem czy nie lepiej kaszę z owocami zamienić, żeby na wieczór więcej dostała - może lepiej pośpi....

może rzeczywiście, tylko ona tak samo dobrze śpi po samym cycku, jak po wariancie kasza-kąpanie-cycek

Mi się chyba ten III podoba (po prostu zbliżony do mojego :cool2:), ale też myślę, że w zależności od dnia można stosować te schematy zamiennie.

dobry pomysł, tylko czy babcia się połapie???? ;-)

Chyba tak, bo u nas płynów wciąga ok 250ml w ciepłe dni.
No i widzę, zę go usypiasz cycem :-)

moja jakoś nie pije za dużo, muszę zacząć ją przyzwyczajać, bo jednak będa upały i trzeba wodę zabierać na spacer

według mnie tak będzie najlepiej :happy2: ale obawiam się że troszkę za długa jest przerwa między 14:30 a 18h :-( więc dałabym jeszcze troszkę kaszki

my nie jemy częściej niz co 3 h, lekarka nawet mowiła, że można zrobić tak 4 h przerwę - te godziny takie przybliżone, bo wiadomo, ze każdego dnia trochę inaczej wyjdzie

KATE nr IV tylko tak jak MALENA pisze ja bym kasze z oocami zmienila Najpier owoce a pozniej KASZA na koncu cyc :-)

może rację macie

Mi się najbardziej podoba to rozwiązanie. tylko że ja bym zamieniła obiad z owocami. Uważam że kaszka jest najbardziej sycąca i po niej lepiej podac cos mniej sycącego takiego jak owoce. Poza tym jest to mniej wiecej pora spacerów wiec taki deser mozna zabrać ze soba i podac dziecku na dworze a nie wracać i podgrzewać obiad. Nie wiem moze sie myle ale u nas jest idętycznie tylko że zamiast cyca jest modyfikowane mleko i jest ok.

też jakiś pomysł :-)

Kate28 ja też jestem za IV tylko podobnie jak dziewczyny zamieniłabym kaszkę z owocami i wtedy będzie to dokładnie taki schemat karmienia jak u mnie :-)

:-):-):-)
 
reklama
A właściwie to ile razy Teraz Wasze dzieci śpią w ciagu dnia...bo ja jakos do ładu dojśc nie mogę. Czasem 3 a czasem 4...a czasem 2.
 
Do góry