reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....KAROLEK Nasz Syneczek kochany... 10.06 2011, [*]

Aniołeczku najukochańszy kocham Cie bardzo i strasznie tesknie :-(

blog_zl_88945_100254_tr_znicz_pamieci.jpg
 
reklama
Syneczku kochany dzis kolejna mała rocznica Twoich narodzi, pamietam ta chwile tak jakby to było wczoraj , to był dzien pełen obaw i trosk ale takze radosci , a teraz ?? moge jedynie powspominac te chwile ktore razem przezylismy choc było ich tak nie wiele dla mnie one sa najcenniejszymi wspomnieniami w moim zyciu :* tak bardzo Cie kocham :* a jeszcze bardziej tesknie :-(

Spij spokojnie moj aniołeczku na niebiańskiej chmurce

55430_LRG.jpg


Luli Luli Kiedys mamusia Cie Przytuli :*
 
Monila Karolek patrzy z nieba i opiekuje się wami, szczególnie małą kruszyną która rośnie w twoim brzuszku

ps. mam takiego aniołeczka na szafce (tylko że białego)
 
Monila twój synek miałby prawie tyle lat co mój ma i urodził się w naszą drugą rocznicę ślubu. Jestem pewna, że razem z innymi Aniołkami biega z radością i szczęściem, zagląda na was z nieba. A kiedy śpisz delikatnie głaszcze swoje ziemskie rodzeństwo i nuci mu chmurkowe kołysanki.
 
Aniołeczku moj naukochanszy prosze Cie pilnuj mamusi i swojego rodzenstwa nie pozwol by stało sie nam cos złego ...


KOCHAM CIE BARDZO SYNECZKU NAJUKOCHANSZY :*


(*)(*)
 
reklama
Do góry