reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
Marcelinka tez juz od jakiegoś czasu ma 16ząbków, a teraz od jakiegoś tygodnia mamy problem z nockami tzn. śpi bardzo niespokojnie, popłakuje przez sen, smoczek nie pomaga.I dzisiaj chyba odkryłam przyczynę-kurcze idą jej chyba piątki.Bo ma wyczuwalne już pod palcami-z lewej strony na dole i z prawej na górze(na przemiennie)A zastanawiało mnie dlaczeo tak wszystko wkłada do buzi, bo myslałam, ze dzieci w tym wieku mają już ten etap za soba, a Marcysia od czasu trójek masuje te dziąsła czym się da i slini sie bardziej niż jak wychodziły jej jedynki.:szok:
Ale tez trojki okropnie wkurzaly i sie slinila i gryzla wszystko
 
reklama
u Poli w końcu wyszły dolne dwójki, a górna trójka już się prawie przebiła - swoją drogą trójki w przypadku Poli najdłużej wychodzą- już od dawna widzę je tuż pod dziąsłem, ale nie chcą się przebić cholery i Pola bardzo marudna i też chodzi cały czas w palcem w buzi.
 
Ania ma wszystkie jedynki, dwójki i czwórki, a dzisiaj po badaniu :-) stwierdziłam przebite górną i dolną trójkę z lewej strony, a trójki z prawej strony są bardzo blisko. Już je widać pod dziąsłem. Nie mieliśmy żadnych problemów z trójkami, a tak się bałam.
 
Weronice przebiły się górne czwórki, trójki są pod skórą - widać takie kiełki wampirkowe ;-) i dolne czwórki też mają zamiar wyjść - popuchnięte że hej!
 
reklama
U nas dolna trójka sie przebija:-) Młody troche marudzi, kupki rzadkie no ale jakos idzie do przodu.
 
Do góry