reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
reklama
maxin - juz jest OK
- jeszcze kilka kropek ma na plecach - ale to już zwykłe potówki nie szczepiokowe - ale 2 tygodnie się męczył - akurat to się zbigło z wyjazdem nad morze - ale lekarka go obejrzała - zapiasała leki i powiedziała, ze może jechać ( tylko nie miałam go prażyć na słońcu - na nieszczęscie słońca nie było - a więc miałam problem z głowy)
 
to jest to dziecko zawsze musi byc chore kiedy mamy wadno zaplanowany wyjazd:tak:
tyle dobrze ze slonca nie bylo,choc z jednej strony wkacjie bez slonca,ale co tam najwazniejsze ze i tak dobrze sie bawiliscie:-)
 
No to ja może w temacie: Igaśko osiągnął pewien etap w życiu :) brakuje mu ośmiu zębów - ma jedynki, dwójki i czwórki. Brakuje mu trójek i piątek

Pzdr

Aga
 
Weronice też nic nie było po tej szczepionce...

a z zębów to mamy górne jedynki i dwójki, lewą górną czwórkę, dolne jedynki i lewą dwójkę - idą teraz górne trójki i druga czwórka, na dole popuchnięte czwórki oraz dwójka pod samą skórą
 
reklama
Marcelinka tez juz od jakiegoś czasu ma 16ząbków, a teraz od jakiegoś tygodnia mamy problem z nockami tzn. śpi bardzo niespokojnie, popłakuje przez sen, smoczek nie pomaga.I dzisiaj chyba odkryłam przyczynę-kurcze idą jej chyba piątki.Bo ma wyczuwalne już pod palcami-z lewej strony na dole i z prawej na górze(na przemiennie)A zastanawiało mnie dlaczeo tak wszystko wkłada do buzi, bo myslałam, ze dzieci w tym wieku mają już ten etap za soba, a Marcysia od czasu trójek masuje te dziąsła czym się da i slini sie bardziej niż jak wychodziły jej jedynki.:szok:
 
Do góry