reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
U nas ostatnio starsznie ida zeby młody ma juz wszystkie czwórki 12 zebów to juz napewno jest.
 
reklama
wow!
to nam przebily sie gorne czwory, nie piatki, jak pisalam i ida - dosc bolesnie, niestety - dolne. Dzis myslalam, ze adas uszy pourywa!
 
u nas lewa gorna trojka, prawa w blokach startowych, dalej tez pchaja sie dolne czworki. adas ma luzna kupke i lichy apetyt, nocki z bani...
 
u nas byla ciszaaaaaaa,ale od wczoraj ma luzne kupy i ich ilosc sie zwiekszyla,wiec chyba znowu jakies ida,ale ja nic nie widze,moze trojki sie pachaja:dry::blink::dry: dzis i wczoraj co 2 h pobudka:szok:
 
maxin to pewnie już niedługo wyjdą nowe ząbki :tak:
Moja sąsiadka wczoraj wróciła ze wsi i jest zmartwiona bo Oliwka jeszcze nie ma ząbków a ma pół roczku. Pocieszyłam ją, że czasami wychodzą jeszcze później. Powiedziała mi, że gdzieś czytała, że urodziło się dziecko bez zawiązków dziąsła i nie mogło mieć zębów :szok: No, ale to przecież pojedynczy przypadek :tak:
 
reklama
Do góry