reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
Jak ja wam zazdroszcze tego zabkowania normalnego, nawet z tymi objawami niefajnymi:sorry: Dzis bylismy u dentysty z Alkiem w sprawie tej dziwnej narosli. I niby powiedziala ze mam sie nie martwic, ze to wedlug niej zle nie wyglada ale powiedziala ze dla swietego spokoju zebym sie skonsultowala na chirurgii stomatologicznej na nowogrodzkiej. Maja tam ponoc najwiecej roznych przypadkow i najlepiej sie znaja wiec mamy zamiar sie wybrac jak znowu naprawimy naszego grata:-( Troche sie boje co mi tam powiedza:eek: Co to moze byc?:confused2: Ta babka powiedziala tez, ze wedlog niej z tego wyjdzie zab ale jakos przez tyle miesiecy nie wyszedl a tamte wyszly bez problemu.
Co do póznego zabkowania to mi powiedziala...tzn nic mi takiego nie powiedziala tylko ze norma jest taka, ze do 3 rz maja wyrosnac 20 zebow:confused2: W takim tempie jak mu wylaza to nie wierze zeby zdazyly:no:
 
reklama
angie - ja mam koleżenkę - która ma dziecko 20 miesięczne i on jeszcze nie ma wogóle ząbków, a jej starsza córka dopiero jak skóńczyła 1,5 roczku dostała pierwsze ząbki.
A więc co organizm - to inne zasady - nie wpadaj w panikę
 
To mnie pocieszylas troche Gosiek:tak: Ja w panike jeszcze nie wpadam z powodu tych zebow tylko boje sie co to za narosl:confused2:
 
angie ciekawe co to sie zrobilo???a przeszkadza mu to??

U nas zakowanie na calego,wychodza wszystkie trojki na raz:szok::shocked2::sorry2:Natka przy tym krzyczy potfornie:-(czy u was bylo podobnie przy trzonowcach?
 
Jestem załamana nikt nie chce go przyjac na taka konsultacje:-:)wściekła/y: Musze sproboac go zapisac do centrum zdrowia dziecka bo wszdzie tylko odsylaja dalej i dalej! W CZD pewnie bedziemy miec termin na za poł roku:dry: FUCK!! Na szczescie nie wyglada na to zeby mu to przeszkadzalo czy bolalo ale mam wrazenie ze tam zab chce sie przebic i nie moze bo teraz na niego kolej a nie wychodzi bo nie ma jak:confused::dry: Znowu ta bezradnosc i stres!:-(
 
Maxin u nas trójki to były zdecydowanie najboleśniej wychodzące ząbki i tez był płacz, tarcie dziąseł,budzenie się w nocy, marudzenie etc.i trwało to dość długo niestety, tez wychodziły jej wszystkie naraz więc nie pocieszę Cię za bardzo, za to jak juz wyjdą to będzie sielanka,zobaczysz.Pozdrawiam.:tak:
 
reklama
Ferula,to juz ktoras osoba mi mowi,ze byl to ciezki okres no coZ TRZEBZ PRZEZYC

ANGIE kurcze nie moga mu pomoc:confused::baffled:nikt niewiem co to???:baffled:nie przejmuje sie mama na pewno ktos wam pomoze rozszyfrowac zagatke,najwazniejsze ze go nie boli,a zab jak bedzie chcial to wyjdzie,moze bedzie krzywy,ale to melczka wiec i tak wypadnie;-)
 
Do góry