reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
angie, to współczucie dla Alka - dobrze że go chociaż nie boli
maxin, u nas też trójki były bardzo bolesne i wszystkie 4 na raz :tak: potem zaraz czwórki - czy odwrotnie... w każdym razie gorsze niż te przednie zębole
 
reklama
ojaju a ja myslalam ze juz wszystkie dzieci maja wszystkie zabki
zapomnialam juz co to wychodzace zeby heh
do teraz chyba beda sie pokazywac piateczki bo jakies buly mamy z tylu tylko czy to nie za wczesnie....
 
no mojemu jeszcze troche zostalo. szkoda bo juz dosc mam tego zabkowania, nawet nie odpoczne a tu zaraz drugi bobas :/
 
Dzis zapisałam małego do CZD na stomatologie dziecieca i mamy wizyte we wtorek juz:szok: Nie sadziłam ze tak szybko bedzie termin. Ciesze sie i boje jednoczesnie:eek:
 
No wiec bylismy dzis w CZD i malo co mi serce nie pekło jak go tam molestowały:-( Samej mi na koncu łzy poleciały bo sie tak zdenerwowałam juz jak chirurg poszła po jeszcze inna jakas babke zeby to zobaczyła. Ale obydwie kazały mi sie nie martwic, ze to nic strasznego, ze to jakas torbiel rozwojowa czy cos:confused: i powiedziały, ze tam jest pod spodem zab tylko nie moze sie przebic. Nie wiem skad one to wiedza ale chyba wbiła mu taki szpikulec w to i jakos tam wyczuła. Narazie dała nam jeszcze czas przez miesiac ze moze sam sie ten zab wyrznie ale ja marnie to widze:dry: Qrde jakos tak nie wyszedł prawie przez rok a teraz nagle...no chciałabym. Generalnie za miesac maja zdecydowac co dalej z tym robic, byc moze beda mu to wycinac:-( No i jeszcze kazała zrobic badania na gospodarke wapniowo-fosforanową.
 
reklama
Angie, ale można powiedzieć szczęście w nieszczęściu, że mieszkacie w Warszawie i jest tyle miejsc no i jest właśnie CZD. Tam się chyba znają, więc będzie dobrze.
 
Do góry