reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

hej ja mam na imię Kasia mój mąż Konrad a synek Staś. Staś ma 16 msc. i bardzo fajną date urodzenia a mianowicie 05.05.05. W tym roku będę miała 31 lat i jestem "wrednym" skorpionkiem:-D
Z moim ślubnym jestem 10 lat a w czerwcu tego roku minęły 4 lata od naszego ślubu
Mieszkam w małym mieście Braniewie na północy kraju (warmińsko-mazurskie)
Nie pracuję jak to ładnie napisałyście robię słodkie nic tylko dlaczego wieczorem czuję się jakby czołg po mnie przejechał???

Z wykształcenia jestem technikiem biurowym niepraktykującym;-) chyba że przed kompem na bb, niestety innych prespektyw na pracę mojej dziurze nie widzę. Ale naszczęście póki co mąż pracuje mieszkanko mamy służbowe, nowe, 2 pokoje więc jest ok:cool2:

No to chyba tyle pozdrawiam wszystkie mamusie i te w domkach i te pracujące
 
reklama
To teraz moja kolejMam na imie Kasia, w marcu stukneło mi 29latek, mam slicznego synka Maciusia, który miał sie urodzic w grudniu ale tak bardzo spiszył sie aby poznac mame i tata ze urodził sie dzieki pomocy 5 tyg wczesniej.Moj Maz ma na imie Robert i zajmuje sie zarabianiem pieniazków, obecnie jest w domciu ale za nie długo znowu wyjedzie do pracy do Niemiec a ja zostane słomiana wdowa.Mieszkamy w Dąbrowie Górniczej w woj slakim w małym domku i mam dwa psy, no jeden jest nasz osobisty a drugi tesciow ale poniewaz mieszkamy na tym samym podwórku...a w domu robie to co wszystkie mamy....gotuje, spratam, piore, prasuje czyli prowadze domek i wychowuje Maciusia.Acha z zawodu jestem pedagogiem społ - op i rodzinnym ale narazie nie pracuje
 
Zauważyłam bardzo dużo Kasiek :tak:

Ja też Katarzynka w październiku skończe 20lat
jestem aktualnie po maturze i nic wiecej sie nie zapowiada
siedze w domu i tęsknie za moim G który ciezko pracuje w Londynie ale niedługo juz sie do niego przenosimy:-)

moje słońce przyszło na świat 21lutego 2006 i od tamtej pory nie rozstajemy sie ani na chwile i jest nam pięknie

pozdrawiamy wszystkie mamuśki ;-)
 
Witam
mam na imie Aneta i mam 26lat moja niunoia przyszła na świat w maju i niestety nie daje sobie rady jako mama i jako ktos kto nie robi nic po mimo ze do ciezkiej pracy jestem przyzwyczajona.Nowa sytuacja i wyzeczenie sie całego dotychczasowego zycia nie przyszło mi łatwo a wreecz do tej pory nie potrafie sie pogodzic z tym dlatego szukam wszedzie ratunku i pomocy stąd moja obecność tutaj u WAS. ja równiez ciesze sie jak jestem obdarzona przez niunie uśmiechem czy uściskiem .Mieszkam ok 100km od Wrocławia w Jeleniej Górze. wcześniej chciałam miec dwoje dzieci na dzien dzisiejszy sobie tego nie wyobrazam.Poza tym zyje dalej i ciesze sie ze jest to forum .
 
WITAM
Mam na imie Sylwia, mam 24 lata, mam meza Adama ktory ma 28lat, oprocz tego mam dwojke wspanialych dzieci ktore maja: starszy Eryk ma 6 lat, mlodszy Oliwier ma 18 miesiecy. Mieszkam w malej miejscowosci Kozmin Wlkp ktora lezy w srodku Wielkopolski. Jestem 6 lat po slubie:szok: . Jakis czas pracowalam ale jak narazie jestem mama ktora oczywiscie nic nie robi. Jak malutki pojdzie do przedszkola to zamierzam znalezc sobie prace, z wyksztalcenia jestem Technikiem Rolnikiem.
POZDROWIENIA
 
to i ja się przedstawię

- mam na imie ....... (jak ja nie znosze mojego imienia :wściekła/y:) .... Aldona,
- mojego męża poznałam 6 lat temu,
- nasza córcia 2 listopada skończy roczek, ja mam 27 lat, a mąż Darek 31, -mieszkamy w małej miejscowosci Strzelce Kraj., niedaleko Gorzowa Wlkp., woj. lubuskie
- siedze sobie w domku, na urlopie wychowawczym i mimo że Maja jest cudowna, to tęsknię za jakąś pracą, za wyjściem do ludzi, brakuje mi tego, mam dośc sprzatania, gotowania, prania itp.
 
No moze i teraz ja:
Mam na imie Paulina jestes w zwiazku nieformalnym z Filipem od 10 lat
Jak narazie "papierek"jest nam nie potrzebny
Mamy coreczke Madzie ktora od niedawna ( od lutego) chodzi do przedszkola, ale mam zamiar ja z tamtad zabrac bo ja wybieram sie od jutra na zwolnienie bo- jestem w ciazy
Mieszkamy we Wlodawie
Moj Filip jest Muzykiem- spiewa a churze a ja skonczylam psychologie zciaslej psychologie specjalna wieku przedszkolnego
 
reklama
Do góry