reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

Bara współczuję, trzymaj sie Kobieto. ja tez wiem co to braki w portfelu, być może niedługo też u nas będzie ciężko, szykujemy nowe mieszkanie a mój mężuś wlasnie dostał wypowiedzenie:-(
 
reklama
Martynka w poniedziałek będzie przyjęta na oddział dzienny okulistyki, bo i owszem okulary nosi i to dzielnie, ale nie ma mowy o plastrze na oczko :baffled: więc ją przyjmą i będą rehabilitować czyt. pacyfikacja aż się podda. Dobrze, że moja mama pracuje piętro niżej i w sumie na cały tydziueń weźmie ją do siebie, bo to w Bydgoszczy, a obecność rodziców nie wskazana żeby dziecko nie walczyło i nie wymuszało. Mam mega stresa co z tego wyniknie :baffled:
 
jejku Kasia współczuję. nie dziwię się że masz stresa, współczuję tez Małej...jak ona to zniesie. dobrze ze ta Twoja mama będzie w pobliżu...trzymaj się...
 
No po piewrszym dniu nie było źle. Wszystkie dzieci boją się pani rehabilitantki, bo totaka starsza pani, a moja Martyna stwierdziła, że jest miła :-D. Były też na naświetlaniu laserem i też grzecznie się zachowywała i w domu u rodziców też plaster nosiła. Ciekawe co będzie po powrocie :confused: Chyba zdjęcie tej pani gdzieś powieszę ;-)
 
no więc niepotrzebnie nerwy były. oby się wszystko dobrze dalej dzialo. trzymam kciuki za martynkę kasiu...
 
reklama
a Lila chora. dziś byłyśmy u dr. mam nadzieje że do czwartku wyzdrowieje i pójdzie do przedszkola bo na dzień babci i dziadka będą występy...
 
Do góry