reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Agnieszka, tak strasznie się cieszę że udało Ci się dogadać z Krzysiem i że już wszystko w porządku, oby tak już zostało!! jednak Święta to taki wyjątkowy czas...
 
reklama
witam w ten piekny dzionek:-)
my wczoraj wrocilismy, wieczorem od tesciowej, cale swieta tam spedzilismy, dzieci zadowolone, ja tez bo sobie troche pospałam:-pa dziś już sama na staowisku, mężuś w pracy, rita śpi, a maly na podłodze rządzi zabawkami:laugh2:
no a ja powoli musze już zacząć myśleć o imprezie urodzinowej ritki, możliwe, że bedzie to multiimpreza bo jeszcze urodzinki meza, moje i rocznica bnasza:happy:potem nie bedzie jak do kupy wszystkich zebrać, więc chyba skorzystamy z okazji, długiego weekendu i zrobimy 1 maja:blink:nie powinno sie tak łączyć, ale robić w ciągu 3 tyg 4 imprezy, też bez sensu:tak::tak:przynajmniej dla mnie;-)
mykam obiadek robić dzieciom.
agnieszka:bardzo sie ciesze, ze wszystko sie ułożyło, tak trzymać:tak:
dziuba: może jednak za niedługo bedziesz nam wklejać fotki z Waszego mieszkania nowego...może taki prezent ślubny;-):-)
małgosiunia: u mnie dzieciaczki tez coś chorowały, ale obyło sie bez lekarza wit c, trilac, wapno i panadol (wypróbowałam na ricie lipomal i nawet nieźle sie sprawdził).zdrówka życze dzieciaczkom a Tobie dobrego samopoczucia:tak::tak:
andzia: my tez do zoo sie wybieraliśmy, ale było zdecydowanie za zimno, niestety:-(a jak tam brzusio rośnie pewnie:-D:-D

dobra uciekam:rofl2:
 
Witam wszystkie mamuski,po Swietach:-) Musze sie podzielic z wami moim szczesciem ,bede miala coreczke:-):-):-):-):-):-)

gratuluje:tak::tak::-):-)
a ja po cichutko marze, że to bedzie dziewczynka...mam nadzieje, ale jak chłopak, to też fajnie:-D:-D:-D

a tak w ogóle wracajac do świąt to nie napisałam najlepszego:tak:w pt upiekłam mazurka, żeby zabrać do teśiowej, no i w sobote ładnie go spakowałam i połozyłam do wyniesienia na klatke razem z innymi tobołkami... położyłam go na skrzynce pocztowej... spakowaliśmy sie do taksówki wysiadamy w oliwie, wszyscy i wszystko oprócz mazurka, który pozostał na klatce schodowej... i ślad po nim zaginał:-(ani blachy, nie wspominając o cieście... a ja go jeszcze w taka ładną ściereczke zawinęłam:baffled::baffled:i nawet go nie spróbowaliśmy:crazy:
 
o kurcze, Cris, ale kicha z tym mazurkiem!! ale pewnie teściówka miala i tak pełno jedzonka przygotowane...

abeja, zaraz sie biorę do czytania!! koniecznie się przyłączam1! powiedziałam już Stasiowi ze ma mi wagę kupić i od jutra biore się ostro za siebie, więc dołączam się do diety!!

a my dziś na długim spacerku byliśmy, tate odprowadziłam na pociąg do Wrzeszcza i rzecz jasna, jak to ja, zachaczyłam o Galerię, co b sobie kurtkę na wiosnę upić, bo stwierdziłam dzś ze ładna pogoda to pójdę z mała na spacer w cienkiej kurtce, no i sobie kupiłam (i o dziwo nawet się w cyckach zmieściłam!!), wychodzę ze sklepu, a tu... śnieżyca :wściekła/y::wściekła/y: szlag by trafil tą cholerną pogodę!!!! :wściekła/y:
 
lilaa, gratuluję córeczki!!
dziś jak bylam w Galerii wypatrzylam znowu tyle cudnych ciuszków dla dzieci i jednk postanowiłam że większość ciuszków po Martynie sprzedam (mimo że część jeszcze nowa bo mała tyle tego dostawała), a zatrzymam tylko te, do których mam największy sentyment (tak na wszelki wypadek, gdyby jeszcze kiedyś nam się dzidzia przydarzyła... ja przecież planuję za 3lata!!) przecież kupowanie tych fantastycznych ciuszków to sama rozkosz i przyjemność!! Anetka, tak, pamiętam o Tobie, najpierw Ty sobie wybierzesz co chcesz, a potem reszte sprzedam :)
 
Cristiana, byłaś już na usg pierwszym?? co powiedział lekarz? jak na razie wszystko w porządku z maluszkiem??

Martka, żyjesz?? jak po malowaniu??
 
reklama
Do góry