reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam się i ja:-):-):-)

Mamo w boju może poproś męża coby jakiś poradnik napisał "jak dogadzac swojej żonie":-D Ja bym mojemu podsunęła:-p;-)
Jedziemy z Marcelem:tak: Po pierwsze nie miałabym z kim go zostawic a po drugie myślę, że nie umiałabym sie wyluzowac bo za bardzo bym tęskniła. Ja jak na kilka godzin go u mamy zostawiam to łezka mi się w oku kręci a co dopiero na tydzień:szok::szok:
Mamy zamiar jechac na początku października:tak::-D

Dziuba jak Ci zazdroszczę, że mieszkasz tak blisko morza:tak: Mi jest strasznie tęskno do spacerków po deptaku:-:)-(

Ja właśnie wróciałam z zakupów. Strasznie męczące takie łażenie po sklepach:-p:rofl2: Ale jestem zadowolona:-) Portfel mojego mężą juz mniej:-p;-)
Marcel właśnie dorwał się do sterty prania oczekującego na prasowanie i poroznosił po całym salonie:szok::szok: Ciekawe kto to pozbiera:confused::sorry2:
 
reklama
Witam się niedzielnie :)
Muszę dzisiaj spakować Dominiśkę, bo jutro pierwszy dzień przedszkola. Chyba nawet się cieszy :)

Sylwia.m dopiero dzisiaj zobaczyłam, że masz już synka :) Troszkę życzenia dziewczyn o fasolce mnie zmyliły :zawstydzona/y: W takim razie jakbyście chcieli to życzę powortu w czwórkę ;))

JKrzymka moja córka całą ciążę była Dominikiem i jak urodziła się dziewczynka to przeżyliśmy szok. Dlatego dodaliśmy tylko "a" :))))
 
witajcie Kobietki:tak:

gaddula: witam w naszym trójmiejskim gronie:tak:i życzę powodzenia w przygotowaniach przedszkolnych;-)
sylwia: oj tam...ja też myślałam, ze nie dam rady dzieci zostawić, ze tesknić będę, ale wyjechaliśmy na 5 dni-pierwszy dzien było dziwnie, a potem się przyzwyczailiśmy:rofl2:i było całkiem fajnie-a potem wróciliśmy, a dzieci nas przywitały nas tak jakbyśmy byli po za domem 3h:szok::-Da my się tak martwiliśmy:tak:potem już z górki było, i już nie mieliśmy problemu z zostawieniem dzieci:happy::rofl2:

no,ja dziś jakoś się miewam i nie mam aż takiego bólu, ale to pewnie do południa, a potem znów się zacznie-jak wczoraj:dry:mężuś w pracy, więc trzeba się w garść wziąść....a nic mi się nie chce:no:zaraz pójdę moje bestyjki położyć, może spokój będzie, potem obiadek i dzień jakoś "zleci":sorry2:

a teraz pytanie do reszty: gdzie Was moje Drogie "wywiało"?????:confused::confused::confused::confused:
 
Witam :-)

ja tylko na chwilkę bo padam:baffled:
kruciutko dyska była zajefajna:tak: wróciliśmy przed 5:tak::-)
zdżemłam się tylko 1,5godzinki dlatego padam na twarz:baffled: zaglądnę i poczytam chyba dopiero wieczorkiem:tak:
Miłego dzionka:-)
 
hej laseczki,

gaddula, witaj!! gdzie mieszkacie w Gdańsku? hmm, wyprawa do przedszkola to poważny krok, oby jutro po rozpoczęciu dalej się Dominiczce podobało!! w końcu pozna wiele rówieśników, będzie sie miala z kim bawić, będzie dobrze!! ja z moim też jestem prawie 5lat razem i też w lipcu w tym roku braliśmy ślub :laugh2: a więc zaległe wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia - jak by nie patrzeć! :laugh2:

Cristiana, rzeczywiście, namów mężula na ten poradnik, może mój też by poczytał zamiast siedzieć godzinami przed TVN Turbo!! :laugh2::laugh2::laugh2:

a gdzie reszta? co z Izą?? Martką? Anetą?

Sylwia, ja Ci zazdroszczę tego wyjazdu... pewnie już rozpoczynacie wielkie przygotowania...!!

my dziś na zakupy idziemy, zamiar: rurki i kozaki na jesień... bo ja uwielbiam kozaki, mam tylko jedną parę półbutów wiosenno-jesiennych, zdecydowanie wolę w kozakach chodzić i lepiej się czuję, dlatego do kompletu jeszcze rurki kupię :laugh2:
a w ogóle to ostatnio pewnego pięknego dnia poszlam do fryzjera... i zmieniłam fryzurę :laugh2: wieczorem Wam się pochwalę nowym wyglądem!!
przyjemnej niedzieli, ściskam Was mocno!!
 
Gaddula - witaj :-) Powodzenia z przedszkolem, z ciekawości, gdzie będzie Dominika chodziła?

Ja siedzę i się drapię, paskudna rzecz ta cholestaza, ale już ostatnie tygodnie i będzie spokój po urodzeniu. Dziś wracają moje chłopaki. Piotruś się coś rozchorował u dziadków, gorączkę ma, ale poza tym nic, więc pewnie jakaś wirusówka. Po paracetamolu w każdym razie udaje zdrowego.Za mamą wcale nie tęskni, kontrolnie pytał gdzie mama, jak tata mówił że w domu, to tylko stwierdzał "aha" i już temat mamy znikał. :rofl2:

Dziuba, gratki nowej fryzury :-)

JKrzymka - super że impreza udana :happy:
 
hej Wam kochane, jestem jestem, dziś jak na razie lenimy się w domciu i powoli kończymy szykowania do rozpoczęcia roku szkolnego.

Wczoraj za to był mega ciekawy dzionek, pojechaliśmy z rana do Solca Kujawskiego do Jura parku pooglądać dinozaury, było super, polecam.200km. w jedną stronę jechaliśmy ok 2,5 godz. jakoś przeżyłam, ale wiem że do Warszawy raczej nie pojadę, za bardzo męczące jak dla mnie, takie podróżowanie, a tam to jeszcze autokarem z samymi facetami, pewnie będą palić i pić, i nie będzie się przecież zatrzymywać na każde moje siusiu, a ja co godzinkę muszę.

Dziuba- super że Wam się tak fajnie układa, aby tak dalej.

Gaddula- powodzenia dla Ciebie i nowego przedszkolaczka, pamiętam jak moje szły do przedszkola, wielkie przeżycie.

Sylwia, zazdroszczę Wam tego wyjazdu bardzo, myśmy nie byli już na urlopie 14 lat, i pewnie nieprędko pojedziemy, ach.

Buziaki dla Was i miłej niedzielki.
 
gosiu: to fajnie, że zrobiliście sobie taką wycieczkę:tak:rzeczywiscie, jak czę sto musisz korzystać z wc, to wyjazd do W-wy autobusem jest dość utrudniony.
jolu: to idz odespać, bo rzeczywiście nie pospałaś sobie dzisiaj:tak::tak:
dziuba:to chwal się swoją nową fryzurką, a nie tak się chowasz;-)a co do poradnika....to watpie zeby mój kochany poszedł a to;-):-)
a ja mam dziś urozmaicenie dnia, i mam napady zimna i ciepła:baffled::baffled:normalnie porażka, zeby sie tak źle czuć:dry::baffled:
 
nie wbylo mnie przepraszam, ale to dlatego iz ostatni weekend w trójeczke dziś wracają chłopcy z wakacji ;-) nie moge się już doczekać :-D
witam sie z nową Trójmiastką :-)
Jolu super że imprezka sie udała :tak: kto jest z dziecmi kiedy wy pomykacie na parkiecie?
dziuba fajnie że choć od mam możesz do nas pisac i koniecznie pokaż nową fryzurkę!
 
reklama
witam z rana ... jesczze zimno ale slonecznie mam nadzieje ze sie ociepli
dzisiaj mamy rozpoczecie roku kolo 17 ... to juz druga klasa :) jak ten czas szybko leci ...

sylwia super wyjazd sie szykuje ...
a z tym chrapaniem to mam ten sam patent z lokciem :) dobrze ze za czesto nie musze go uzywac :)
minka to ile lat jeszcze te nasze chlopaczki beda sie do nas rodzicow kleic ??? :) chociaz jak przestana to bedziemy za tym tesknic ... a jak zaczna sie tulic do innych dziewczyn to bedziemy zazdrosne ;-)
dziuba super ze wam sie uklada na nowym mieszkanku :) wspolczuje wyjazdow meza ... znam ten bol ..
mama w boju mam nadzieje ze bole zelzaly ... i udalo ci sie wyspac ... nadrobic zaleglosci w odpoczywaniu :)
kazia_z i jak z malym ? mam nadzieje ze to nic powaznego ... no i pochwal sie co robilas sama przez caly weekend :)
gaddula witamy :) napisz jak pierwsze wrazenia z przedszkola ... w jakiej dzielnicy gdanska mieszkasz ?
jkrzymka widze ze niezle zaszalals ... gdzie na disco byliscie ?
 
Do góry