reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć kobitki :)
Postaram się do powrotu Darka z pracy nadrobić resztę :)

Idzia tak jak obiecałam zacznę od odpowiedzi na Twoje pytanie :) Po zabiegu czuję się bardzo dobrze i co najważniejsze widzę bez okularów :-D:-D:-D Największym minusem tego zabiegu jest jego koszt, bo aż 4700 zł (metoda lasik). Wszystkie informacje znajdują się na stronie ArtLife - laserowa korekcja wzroku | chirurgia oka | laserowa korekta wzroku | LASIK | wady wzroku Jak będziesz chciała wiedzieć coś więcej pytaj :)))) Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie :)

Dziuba dobrze przemyśl zakup mieszkania na osiedlu blisko FH. Jest ono niedaleko wysypiska Szadółki i przyznam szczerze, że czasami mocno zawiewa :(((((( Wiem, bo mieszkałam (i będę mieszkała) jeszcze dalej na osiedlu 5 Wzgórz i tam też czasami czuć.

Izabelinda jak masz zamiar siedzieć cały czas z Pati w domu to jeszcze poczekaj ten miesiąc z wprowadzaniem nowości.

Andziaa sąsiadko :) Może uda nam się kiedyś spotkać na spacerku ;-)

JKrzymka, Izabelinada jak te ciacha apetycznie wyglądały :rofl2:

Marciaag z czystym sumieniem gorąco polecam Na Wzgórzu. Mieliśmy tam przyjęcie weselne do 23 i jakoś tak goście się rozbawili, że nawet potańczyli :) Był też grill na koniec ;)

Izabelinda to Ty taki artysta jesteś :)?

Ivi podejrzałam dziennik budowy Waszego domu - wow!!!!! Fajniutki :)

Martka fajny pokoik, Zdolniacha jesteś ;-)

Ana powodzenia w szukaniu pracy.

Pieniadze mozna stracic, domy sie pala a uczucie matka-dziecko TRWA!
piękne słowa. Miesięczne całuski dla Nadii :-D

Idzia ja też uwielbiam karuzele :-) W podróż poślubną (jeśli tak to można nazwać) byliśmy w Niemczech w Heide Parku i zaliczyliśmy razem wszystkie kolejki :-p i ja potem jeszcze karuzele, ale już sama, bo Darek nie lubi zbyt dużo kręcenia (ale i tak był dzielny, bo kolejki wytrzymał wszystkie :-D).

Izabelinda na lewe widzę już idealnie, ale ostatnio na badaniu na prawe miałam jeszcze -0,5, ale oko ma jeszcze czas na dojście do ideału :) Zobacze na następnym badaniu pod koniec miesiąca czy zeszło.
Gratulacje dla męża :-)

Marciaag, JKrzymka dzięki za przepisy :)

Andziaa podwójne gratulacje :-D

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII udało się :) nadrobiłam :))))
 
reklama
iza wg tego planu żywienia co podałam to na początek jest zupka jarzynowa, czyli zaczynamy od jarzynek pojedynczo chyba, dopiero w 7-9m-cu soczek z jabłuszka, zupka i kaszka :tak: a ta pierwsza zupka- przecier to tez dopiero 5-6m-c nie wcześniej czyli oki ja myśle ze jeszcze pare tygodni sie wstrzymam :-D
 
Dzisiaj już spadam, idę tylko jeszcze do lipcówek, bo ostatnio je troszkę zaniedbałam :zawstydzona/y:

Zapomniałam się pochwalić :) jutro jadę do opery leśnej na kabaret - mąż mnie zabiera :tak::laugh2::-p

Trzymajcie się cieplutko babeczki :)
 
hej

Byłam dziś u ginekologa skontrolować moją dzidzię i powiedzieć lekarzowi o tym mięśniaku, byłam ciekawa co On na to, bo badał mnie 2 tyg wcześniej i nic nie widział, hmm.

Matko co za debil z tego lekarza, będę tylko do Niego chodzić po skierowania na badania, żadnych innych gadek , na żaden temat, nie chce mi dawać skierowania na toxo ani na cytomegalię, na mojego mięśniaka stwierdził że to nie mięśniak tylko skurcz, dopiero później zajrzał w kartę i okazało się że jednak miałam kilka malutkich mięśniaków 2 lata temu, i trzeba było je obserwować, paranoja.

Zrobił mi USG i powiedział że ja mam dziwną macicę i moja dzidzia jest umieszczona w rogu macicy, debil, miał do dupy sprzęt i nie przeczytał tego co dostałam ze szpitala że to mięśniak zniekształca macicę. Jestem tak wk...wiona że szok.

A tak po za tym ok.
 
WITAM WSZYSTKIE MAMUSKI:tak:
Gosiaczku z tego co piszesz to ten lekarz jakiś dziwny:szok: , nie podchodzi do sprawy poważnie, wkurza mnie takie podejście:wściekła/y:, burak:-D. uważaj na siebie i nie stresuj:tak:.

a ja juz mam za soba jedna rozmowę w sprawie pracy , byłam w przedszkolu na rozmowie kwalifikacyjnej, no niestety musze jeszcze dużo czasu poświęcic na naukę norweskiego i wtedy ostro działac , sprubuje za miesiąc i pojadę do biura pracy .
a jak u pogoda w trójmieście , u mnie słonko świeci , szok, bo juz mamy porę dzeszczową a tu taka niespodzianka:laugh2:.
 
witam wszstkie Trójmiastki:tak:

po przerwie wracam, czytałam co piszecie na bieżąco, ale się nie udzielałam, bo nie miałam weny do pisania:zawstydzona/y:my spędziliśmy ten czas bardzo rodzinnie, a dziś już sama do jtra do 17:dry:miałam męża w domu 4 dni, to teraz muszę pocierpieć:-p

niestety, pogoda jest do niczego, więc się nie wynurzę dziś z domku:no:mam nadzieję, ze chociaż jutro zrobi się ładnieju mnie sezon letni już zamknięty-schowałam wszystkie letnie rzeczy-nie ma się co łudzić, że jeszcze lato będzie:wściekła/y:mam nadzieję, że chociaż do końca miesiąca nie będę musiała, ogrzewania włanczać:tak:

zjawię się później, narazie uciekam obiadek przygotować, i ogarnąć dom bo jest w domku sajgon:crazy:
miłego dzionka :-D
 
Witam!

Gadaula
gratuluje nadrabianie, mi sie nigdy to nie udało heheehhe

minka
Michalina dostała pierwszą zupke miedzy 5 a 6 mc... ale przed zupke przez jakies tydzień dostawala merchewke z jabłkiem za słoiczka....ale jej to smakowało, mlaskała i stekała z roskoszy hehehehehehehe...

Gosiaczek
co za lekarz..nie chodz do niego bo nie warto skoro sie nie zna .........

Ana
u nas jesień w pełni, u mnie teraz na termometrze 13 stopni:-:)no::crazy::wściekła/y:,,koszmar..... miłej nauki języka...i powidzenie w dalszym szukaniu pracy:tak:

Cris
u nas spcer dzis tez raczej odpada, no chyba ze będziemy musiały iśc do sklepu....

uciakam układac z małą puzzle....

miłej soboty
 
witam z rana, dooplera przeniesli mi na poniedzialek;-)

Gosiaczek, ten lekarz jakis do kitu, tylko wszytko ci zamieszla i sie teraz stresujesz:no:
mnie jakis wirus chwycil, cala rdzine oblecial wiec kolej na mnie:crazy:kicham, prycham, gardlo boli i mam drgawki mam nadzieje,ze Duski nie zaraze:zawstydzona/y:
Kasztany na mojej ulicy juz zolto brazowe siezrobily, ta jesein jakis miesiac za wczesnie:wściekła/y:
Milego dnia i uwazajcie na wirusy, zwlaszcza mamusie z brzuszkami
 
no, już się uporałam ze wszystkim, dzieci poszły spać, więc ja sobie teraz trochę odpocznę:tak:cisza i spokój:-D:-D:-D

gosiaczek:całe szczęście, że już lepiej się czujesz:tak:szkoda tylko, ze lekarz niekompetentny:wściekła/y:

chciałam zrobić ciasto cytrynowe, wg przepisu Anji i niestety nie zrobię, bo nie mam masła....buuuuuuuuuuuu:-(a taką miałam ochotę na to ciasto:wściekła/y:

ja dzieciaczkom już profilaktycznie, wprowadziłam coodziennie wit.c, zeby mi nic nie "złapały"-a szczególnie Ritka. dziś zaczęłam nosem pociągać-mam nadzieję, ze to chwilowe:wściekła/y:
 
reklama
Witam serdecznie:-):-):-)

Ja znów się opuściłam w pisaniu:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Wtrętny babol ze mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Marcelkowi po dwóch dniach temperatura zeszła i jest wszystko ok:-) Nawet nie wiem czemu tak gorączkował:confused::confused::confused:
U nas dzisiaj była fajoska pogoda:tak: Chociaż raz mam lepszą pogodę niż Wy:-p:rofl2: Mój bąbelek już śpi i mam wieczór dla siebie:-) hurraaaaa:-D:laugh2:

Iza gratki dla męża:-) Pozwoliłam zajrzec sobie do Twojej galerii:-) Dzieciaczki masz cudowne. Dominik będzie super bratem dla Pati. Jak widzę takie kochające się rodzeństwo to aż się chce drugiej dzidzi, coby w przyszłości też się tak kochały:tak:

Gosiaczek co za durny lekarz:wściekła/y::wściekła/y: I pomyślec, że niektóre kobiety nie stac na prywatne wizyty i muszą zdac się na takiego konowała:crazy:

I co tam jeszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Kurcze, dziewczyny piszecie tak dużo, że trudno mi spamiętac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Aaaa, Andziaa podwójne gratulacje:-)
 
Do góry